الا هانت

الا هانت متولد بیست و نهم آوریل 1998 بازیگر و خواننده ی انگلیسی است که اکنون بیست و دو سال دارد. او را برای بازی در اثر بی نوایان (2012) می شناسند. از سال 2016 تا 2018، این بازیگر جوان در نقش الی مارسدن در سریال کمدی Cold feet بازی می کرد.

آیا شما سریال دیکنسون را دیده اید؟ در این سریال که یک فصل ده قسمتی از آن در سال 2019 پخش شده است، الا هانت در نقش همسر جاستین دیکنسون ظاهر شده است. دختری که خانواده ی خود را از دست داده است و حالا همسر برادر امیلی دیکنسون شده است. دوستی صمیمانه ای بین او  امیلی در این سریال دیده می شود و هانت در ایفای سکانس های احساسی و غم انگیز بسیار عالی عمل کرده است. هانت همچنین توانست در فیلم موزیکال بی نوایان در سال 2012 بازی کند، فیلمی که نامزد دریافت جایزه ی اسکار شد و همین برای الا هانت یک سکوی پرتاب محسوب می شد. این که در ابتدای ورود به عرصه ی سینما در چنین فیلمی دیده شد.

الا هانت

الا هانت

کودکی الا هانت

الا در مزرعه ای در اکسمور، انگلیس بزرگ شد. اولین اجرای زنده ی او در اپرای کودکان بوستون بود که در سن شش سالگی اتفاق افتاد. مادر او لوئیز، مجسمه ساز و سابق بر این بازیگر بوده است. پدرش دیوید معامله گر هنری است. آهنگ Turning در فیلم بی نوایان را الا هانت خوانده است. الا هانت، دو برادر دارد که ویلیام از او بزرگتر و آرتور کوچکتر است. از علایق او می توان به کوهنوردی، سفر با والدین و دوستان نزدیک، اسکی و بالون سواری اشاره کرد. بازیگران مورد علاقه ی او لئوناردو دی کاپریو جانی دپ، کریستن استوارت و مارگو رابی هستند.

هانت پیتزا، برگر و سیب زمینی را دوست دارد. عاشق پاریس است و رنگ های سفید، سبز و قرمز را دوست دارد. سریال های مورد علاقه ی او Stranger things و بیگ بنگ تئوری هستند. از سایر آثار او، Robot Overlords، Intruders و Anna and the Apocalypse می باشند.

الا هانت در کنار همه ی این ها به کار مادلینگ هم مشغول است. او پیانو می نوازد. الا دارای تبار انگلیسی و سوئیسی است. درباره ی تحصیلات او اطلاعات چندانی در دسترس نیست. این هنرمند درباره ی زندگی خصوصی اش محتاط و محافظه کار است و ترجیح می دهد کانون توجه نباشد. او 165 سانتی متر قد و 55 کیلوگرم وزن دارد. رنگ چشمانش فندقی و موهایش روشن است و برای برندهایی مانند شنل تبلیغات انجام می دهد.