رایان رینولدز

رایان رینولدز متولد بیست و سوم اکتبر 1976  بازیگر کانادایی است. او در ونکوور به دنیا آمد. او همسر بلیک لایولی است. پدر رایان یک پلیس بازنشسته بود و در عمده فروشی مواد غذایی فعالیت داشت. مادرش در سوپرمارکت کار می کرد. در کنار رایان سه پسر دیگر هم در خانواده متولد شده بودند. اما فقط رایان بود که از سنین خیلی پایین تصمیم گرفت بازیگر شود. در کلاس سوم بود که اولین اتفاق هنری در کارنامه ی پسرک جوان ثبت شد و او موفق شد در یکی از نمایش های مدرسه بازی کند. زمانی که رایان رینولدز پا به دوره ی نوجوانی گذاشت، در سریال نوجوانانه و بسیار محبوب Fifteen بازی کرد. در آن زمان رایان کاملا مصمم شده بود که می خواهد بازیگر شود. در سال 1994، رینولدز از مدرسه ونکوور فارغ التحصیل شد. او به زودی دانشجو شد اما دوران دانشجویی وی دیری نپایید.

رایان رینولدز

رایان رینولدز

مرد جوان واقعا هیچ علاقه ای به درس خواندن نداشت و تمایل داشت به صورت تمام وقت روی کار کردن تمرکز کند. او به زودی به عنوان فروشنده در سوپرمارکت مشغول به کار شد و به عنوان مسئول بار شبانه کار می کرد. او به زودی توانست گروه کمدی به نام برف زرد را پایه گذاری کند. اولین تجربه ی عاشقانه ی رایان رینولدز با خواننده ی کانادایی یعنی آلانیس موریست بود. این رابطه به مدت سه سال ادامه داشت و از سال 2002 شروع شد. آن ها دو سال بعد نامزدی شان را اعلام کردند اما هیچ ازدواجی رخ نداد. در سال 2006 این دو نفر پایان رابطه را اعلام کردند.

در میانه های سال 2008 بود که ناگهان رینولدز با اسکارلت جوهنسن نامزد کرد. مراسم عروسی در ونکوور برپا شد. دو ستاره ی هالیوود برای اولین بار ازدواج کردند. اما در دسامبر 2010 این رابطه به پایان رسید.

این روزها رایان رینولدز در ازدواجی جدید با بلیک لایولی واقعا خوشحال به نظر می رسد. این ازدواج در سال 2012 شکل گرفت. در سال 2014 آن ها صاحب فرزند دختری به نام جیمز شدند! و در سال 2016 دختر دوم آن ها به دنیا آمد. بلیک و رایان به طور مشترک وظیفه مراقبت از بچه ها را بر عهده گرفته اند. زمانی که بلیک پروژه ی کاری دارد، رایان بچه ها را نگه می دارد و به عکس. رایان عاشق خانواده ی خود است و اکانت توئیتر او مملو است از تصاویری از دخترانش. از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: خریدن یک گاو، انتظار و زندگی.