بلیک لایولی
13
مه

بلیک لایولی

بلیک لایولی متولد بیست و پنجم آگوست 1987 در لس آنجلس، بازیگر بااستعداد و دلربای آمریکایی است.  تخمین زده می شود که بلیک لایولی تا کنون شانزده میلیون دلار از طریق فعالیت های هنری به دست آورده است. پدر بلیک، ارنی لایولی نام دارد که بازیگر بود و مادر او الین نام داشت که در زمینه ی شناسایی استعدادها فعالیت می کرد.

بلیک لایولی از ملیت آمریکایی برخوردار است اما دارای اصالت انگلیسی، آلمانی و ایرلندی می باشد. بلیک تحصیلات دبیرستانی را در دبیرستان بربانک به پایان رسانید و سپس وارد دانشگاه استنفورد شد و موفق به اخذ مدرک از آن دانشگاه معتبر گردید. در دوره ی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال 2008، بلیک لایولی حمایت علنی خود را از رئیس جمهور باراک اوباما اعلام داشت.

بلیک لایولی
بلیک لایولی

لایولی در سن ده سالگی کار بازیگری را آغاز کرد.

اولین کار هنری او مردشنی بود که در آن در نقش پری دندونی ظاهر شده بود. از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد:

1. پذیرفته محصول 2006 و در نقش مانیکا مورلند که یک اثر کمدی است و به کارگردانی استیو پینک ساخته شده است، 2. به گفته ی سایمن محصول 2006 و در نقش جنی که یک اثر در ژانر وحشت است و به کارگردانی ویلیام دییر ساخته شده است، 3. الویس و آنابل محصول 2007 در نقش آنابل لی که یک درام عاشقانه است و به کارگردانی ویل گایگر ساخته شده است، 4. نیویورک عاشقت هستم محصول 2009 در نقش گابریل دیمارکو، 5. زندگی خصوصی پیپا لی محصول 2009 و در نقش پیپیا لی جوان، 6. شهر محصول 2010 و در نقش کریستینا کافلین، 7. فانوس سبز محصول 2011 و در نقش کارول فریس، 8. هیک محصول 2011 و در نقش گلندا، 9. عصر آدلین محصول 2015 و در نقش آدلین بومن، 10.هرآنچه می بینم فقط تویی محصول 2017 و در نقش جینا.

بلیک لایولی بازیگری مستعد است

و تا کنون جوایز فراوانی در این زمینه به دست آورده است که از آن میان می توان به جایزه ی انتخاب نوجوانان اشاره کرد. لایولی از بدنی متعادل و سالم برخوردار است. او صد و هفتاد و هشت سانتی متر قد و شصت و دو کیلوگرم وزن دارد. همچنین، با داشتن چشمان آبی و موهای بلوند و قد بلند در زمینه ی مادلینگ هم فعالیت می کند. بلیک لایولی متاهل بوده و همسر او رایان رینولدز نام دارد. آن ها دو فرزند دارند و رایان پیش از ازدواج دوم خود با بلیک، همسر اسکارلت جوهنسن بود. (می توانید مقاله ی آشنایی با جوهنسن را در همین سایت پیدا کنید.)