جسیکا چستین

جسیکا چستین زاده 24 مارس 1977 بازیگر 44 ساله هالیوود است که در آثاری مانند درخت زندگی 2011 و میان ستاره ای 2014 بازی کرده است. همچنین در اثر مریخی به سال 2015 بازی کرده که احتمالا برخی از این فیلم ها را دیده باشید. قبل از این که جسیکا چستین معروف بشود و نام خانوادگی اش را تغییر دهد به نام جسیکا هاوارد شناخته می شد. چستین نام خانودگی مادر او پیش از ازدواج بوده است.

مادر جسیکا چستین، یعنی جری چستین به عنوان یک سرآشپز مشغول بود و کار اصلی اش درست کردن بشقاب های گیاهخواری بود. پدر او مایکل یک موزیسین راک بود. بازیگر با استعداد هالیوود دارای دو خواهر و دو برادر است. جسیکا در کنار مادر و ناپدری اش یعنی مایکل هیستی بزرگ شد که یک آتش نشان است. با این که رسانه ها و خبرنگاران و طرفداران علاقه ی زیادی به زندگی شخصی جسیکا چستین دارند، این بازیگر همچنان علاقه ی زیادی به حریم شخصی خود دارد و از اینکه با یک همراه روی فرش قرمز ظاهر شود خودداری می کند.

جسیکا چستین

جسیکا چستین

جسیکا خود را فردی “خجالتی” می داند و ترجیح می دهد با سگ خانگی اش برای پیاده روی برود تا این که پارتی بگیرد! او بارها عنوان کرده که بازیگر ازابل هوپرت روی او تاثیر داشته است و به او ایده داده که چگونه در کنار نقش هایی که بازی می کند، خانواده ی خود را هم مدیریت کند. این بازیگر جوان عاشق حیوانات است و یک سگ امداد و نجات را به فرزندی قبول کرده است. چستین به دلیل گیاهخواری دچار مشکلات بدنی شده است.

عشق و ازدواج جسیکا چستین

در دهه ی 2000 این بازیگر در یک رابطه ی طولانی مدت با نویسنده و کارگردانی به نام ند بنسون بود که در سال 2010 به پایان رسید. در روز دهم جوئن 2017 خانم چستین با فردی به نام پرپوسولو از ازدواج کرد و در سال 2018 صاحب یک فرزند دختر شدند. آن ها ساکن نیویورک سیتی هستند.

از فیلم های خانم چستین عبارت اند از: درخت زندگی 2011، ماما 2013، میان ستاره ای 2014، مریخی 2015، میس اسلوئن 2016، بازی مالی 2017. تا کنون جسیکا چستین توانست دو بار نامزد دریافت جایزه اسکار شود که برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای فیلم کمک و بهترین بازیگر نقش اول زن برای Zero Dark thirty بود. چستین همچنین نامزدی هایی برای دریافت جایزه گلدن گلوب داشته و برخی از آن ها را برنده شده است.