کوبی اسمالدرز

کوبی اسمالدرز زاده سوم آوریل 1982 بازیگری از کاناداست. او را بیشتر برای بازی در نقش رابین در سریال ها آی مت یور مادر می شناسند. کوبی اسمالدرز زیبا در ونکوور کانادا به دنیا آمد. در ابتدا به عنوان یک مدل مشغول به کار شد اما بعدها تصمیم گرفت بازیگری را هم به کارنامه ی پربار خود اضافه کند. این دختر در همه ی عرصه ها موفق می شد. پروژه های بازیگری یکی پس از دیگری انجام شدند و کوبی اسمالدرز به شهرت رسید.

اسمالدرز به کمک والدین خود(!) دارای ریشه های انگلیسی هلندی است و نام اصلی او جیکوبا بود که این بازیگر فرم کوتاه شده و دوستانه ی آن را ترجیح داد. به این ترتیب با نام کوبی اسمالدرز شناخته شد. از همان دوران نوجوانی بود که کوبی اسمالدرز در حرفه ی مدلینگ مشغئل به فعالیت شد و قراردادهای پرسودی را با معتبرترین شرکت ها امضا می کرد. او به تور طولانی مدتی در اروپا و سپس آسیا رفت. اما موفقیت در زمینه کوبی را خوشحال نمی کرد.

کوبی اسمالدرز

کوبی اسمالدرز

از این که شخصیت او به توسط ظاهرش مورد بررسی و قضاوت قرار می گرفت خوشحال نبود. علاوه بر این از دوران کودکی رویای کاوشگر بودن یا پزشک بودن را در سر پرورانده بود و به همین دلیل نمی توانست به کم قانع و راضی باشد. در نهایت بر آن شد تا شانس خود را در بازیگری بیازماید. او قبلا هم تجربه هایی در زمینه به دست آورده بود. او در تولیدات مدرسه بازی می کرد. خانم اسمالدرز به لس آنجلس رفت تا به منبع هنری نزدیک تر باشد. کارنامه ی سینمایی اسمالدرز در سال 2000 آغاز شد. اولین قدم برای این کار، بازی در سریال آندرومدا برای تلویزیون کانادا بود. اما جهش رو به بالا، کار آسانی نبود.

همسر  و خانواده کوبی اسمالدرز

این بازیگر جذاب با همسرش یعنی تاران کیلام زمانی که هر دو بیست و سه ساله بودند آشنا شد و جرقه ای از علاقه بین آن ها ایجاد شد. از همان زمان تا کنون این دو عاشق از هم جدانشدنی بودند. زندگی کوبی و همسرش سرشار از شادی است و در کنار دو فرزند دخترشان که متولد 2009 و 2015 هستند اوقات خوشی را سپری می کنند. متاسفانه کوبی اسمالدرز در سال 2015 متوجه بیماری اش شد و هواداران او بسیار نگران شدند تا این که بالاخره پس از پایان درمان، اعلام کرد که کاملا سالم است و مشکل رفع شده است.

از فیلم های او می تواند موارد رو به رو را نام برد: واحد ویژه 2، اسمالویل، کلمه ی ال، انتقامجویان و کاپیتان آمریکا: سرباز زمستان.