ویلم دفو

ویلم دفو زاده ی 22 جولای 1955 در اپلتن ویسکانسن، ایالات متحده، بازیگر آمریکایی است. ویلم دفو در کنار بازیگری به فعالیت هایی چون مدلینگ، فیلم نامه نویسی و تهیه کنندگی هم می پردازد. اگر قبلا آثاری از او را مانند هتل بزرگ بوداپست یا بیمار انگلیسی را دیده باشید، حتما می دانید من از چه کیفیتی صحبت می کنم. به عقیده ی من ویلم دفو سمبلی از یک character Actor  است و برای داشتن چهره ای کاملا خاص، صدای عمیق، خش دار و مردانه، و همین طور استایل مجرمانه (!) شناخته می شود. چهره و استایل ویلم دفو او را برای بازی در نقش یک تبهکار واقعا ممتاز می سازد!

علاقه به یادگیری

آقای دفو عاشق یادگیری است. او دوست دارد آواز، نقاشی، آشپزی، خانه سازی، رانندگی، بازی های ورزشی و بسیاری از فعالیت های دیگر را تجربه کند و همین موضوع آقای دفو را به یکی از ماهرترین بازیگران هالیوود تبدیل کرده است. در کنار همه ی ویژگی های قابل توجه ظاهری که در ویلم وجود دارد، باید توجه داشته باشیم که با شخصیتی کاریزماتیک روبه رو هستیم، یک مغناطیس و آهنربای قوی که همگان را از دور و نزدیک جذب می کند!

ویلم دفو

ویلم دفو

پدر ویلم دفو، ویلیام آلفرد دفو، یک جراح بود و مادر موریل ایزابل یک پرستار بود. شاید برایتان جالب باشد بدانید که آقای دفو فرزند هفتم خانواده بود! قبل از ویلم، پنج دختر و یک پسر در خانواده به دنیا آمده بودند. از همان اوایل کودکی شخصیت ویلم کاملا با خواهرها و برادرش متفاوت بود. ویلم بسیار فعال و زرنگ و دارای روحیه ی هنری بود. نکته ی جالب دیگر اینکه در زمان تولد نام ویلیام (نام پدرش) برای بازیگر آینده ی هالیوود انتخاب شد اما بعدها آن را به ویلم تغییر داد. ویلم در دوران مدرسه بسیار هایپراکتیو بود و به دلیل فعالیت های غیرقانونی ای که داشت از مدرسه اخراج شد!

ویلم دفو پسری به نام جک دارد، البته ازدواج مزبور ادامه دار نبود و در سال 2005 دفو با بازیگری ایتالیایی ازدواج کرد. این دو تجربه ی بازی در سه فیلم مشترک را داشتند که در نهایت منجر به ازدواج شان شد. در پایان می خواهم به دندان ها و لبخند خاص ویلم دفو اشاره ای داشته باشم. واقعا نمی توانم بازیگری را در هالیوود تا این اندازه از لحاظ ظاهری خاص، برجسته و متفاوت بدانم، قطعا با دیدن فیلم های دفو و یا دیدن تصاویر همین مقاله می توانید به خاص بودن او پی ببرید. از آثار اوست: سایه ی خون آشام، مرد عنکبوتی ، جان ویک.

بیشتر بخوانید: گرگ محصول 1994