میسی ویلیامز

میسی ویلیامز متولد پانزدهم آوریل 1997 در بریستول بازیگری انگلیسی است. او کار بازیگری را در سیزده سالگی آغاز کرد و می توان گفت در خلال بازی بود که توانست بزرگ شود و به یکی از پرطرفدار ترین شخصیت های سریال بازی تاج و تخت تبدیل شود.

در اولین سال های بعد از تولد میسی ویلیامز در بریستول زندگی می کرد. خانواده ی آن ها چهار فرزند دارد و میسی کوچک ترین آن ها محسوب می شود. مادر او در دانشگاه کار می کند. میسی ویلیامز خیلی کوچک بود که والدین از هم جدا شدند. مادر خیلی زود مجددا ازدواج کرده و به سامرست کانتی نقل مکان نمود. همان جایی که ناپدری آینده ی میسی ساکن بود. او دوران مدرسه ابتدایی را در همان جا به پایان رسانید و سپس به مدرسه و کالج نورتن هیل رفته و به تحصیل در رشته ی رقص و هنرهای نمایشی پرداخت.

میسی ویلیامز

میسی ویلیامز

از همان سال های کودکی بود که میسی علاقه ی وافری به هنرهای نمایشی داشت و همین طور خیلی خوب می رقصید. برای همین بود که اصرار کرد مادرش او را در دانشکده ای کاملا تخصصی برای این رشته ثبت نام نماید. معلم ها زمانی که استعداد فراوان او را در رقص دیدند، متوجه شدند که روزی به رقصنده ای ماهر و حرفه ای تبدیل خواهد شد.

تحصیل در مدرسه ی رقص به عنوان بلیط طلایی میسی برای ورود به سینما عمل کرد. او در یک رقابت استعدادیابی در فرانسه شرکت کرد و توجه تهیه کنندگان را به خود جلب نمود. دختر نوجوان خیلی زود مامور هنری خودش را داشت و فعالانه در تست های بازیگری شرکت می کرد. بازی در سریال بازی تاج و تخت و اجرای فوق العاده ی میسی ویلیامز دراین اثر منجر به کسب شهرت و محبوبیت فراوان در میان هواداران اش شد.

زندگی میسی ویلیامز و هکرها

خانم ویلیامز تا کنون به روابط جدی فکر نکرده است اما یک بار عنوان کرد که یک دوست دارد. حتی با این که هکر ها با تلاش زیاد توانستند اکانت میسی ویلیامز را هک کنند، باز هم اطلاعات چشمگیری از روابط خصوصی وی به دست نیامد. هکر ها عکس هایی از این بازیگر جوان را در حالی که با دو دختر دیگر در دریاچه در حال شنا کردن بود، انتشار دادند اما میسی ویلیامز هرگز درباره ی این عکس ها حرفی نزد. اوقات فراغت خیلی کمی که دارد را با خیاطی و فکر کردن به آینده ای که در آن بتواند یک طراح لباس باشد پر می کند. او در صفحه ی اینستاگرامی پست می گذارد و آن را ارتقا می دهد. او 7.5 میلیون فالوئر دارد.