لانا کاندر

لانا کاندر متولد 11 می 1997  بازیگری با ریشه های ویتنامی است. لانا کاندر بیشتر برای سری فیلم های سه گانه ی به همه ی پسران شناخته می شود که در آن ها در کنار نوا سنتینئو و راس باتلر در نقش لاراجین بازی کرده است. نام اصلی او ترن دانگ لان بوده است.

5 ماه پس از تولد، لانا کاندر و برادر کوچکترش توسط والدینی آمریکایی به فرزندی پذیرفته می شوند. آن ها ماری و باب کاندر نام دارند. پدرش یک ژورنالیست موفق است که تا کنون دو بار موفق به نامزدی دریافت جایزه پولیتزر شده است. لانا کودکی اش را در شیکاگو سپری کرد. او در کودکی در کلاس های رقص ثبت نام کرده بود. در یازده سالگی به همراه خانواده به نیویورک سیتی نقل مکان نمودند.

لانا کاندر

لانا کاندر

لانا کاندر درباره ی زندگی نامه اش می گوید: والدین من سفیدپوست هستند. زمانی که دیگران مرا در حال صرف ناهار با پدرم می بینند، احتمالا فکر می کنند کارگزار بازیگری ام است. اما من هرگز این احساس را نداشته ام که نیازی به حضورم در این خانواده نبود. من عاشق خانواده ام هستم و بسیار از آن ها سپاسگزارم زیرا آن ها دلیل هر آن چه که به دست آورده ام هستند. اگر به فرزندی قبول نشده بودم، احتمالا در شالیزارهای برنج در ویتنام مشغول کار بودم!

سرگرمی های این دختر کوشا از زمان کودکی درس خواندن و باله بوده است. به گفته ی خود لارا، این باله بود که به او کمک کرد آینده ی شغلی خوبی در بازیگری داشته باشد. او می گوید به خاطر بالرین بودنش بود که در برابر دوربین راحت است. پس از سه بار بازی در فیلم های به همه ی پسران، لانا کاندر و نوا سنتینئو دوستان صمیمی شده اند.

زندگی احساسی

از نظر زندگی شخصی لانا کاندر، حسابی مشغول عاشق شدن بوده است! در آگوست 2018 او و دوست پسرش یعنی آنتونی دلا توره (بازیگر کاپیتان جک اسپاروی جوان در دزدان دریایی کارائیب: مردان مرده داستان نمی گویند) سومین سالگرد خود را جشن گرفتند. پس از انتشار سری فیلم های به همه ی پسران و نمایش دختری که برای کراش های خود نامه می نوشت، لانا کاندر گفته که در زندگی شخصی اش این کار را می کند. او می گوید که بسیار رمانتیک است و همیشه برای دوست خود نامه می نویسد. رابطه ی آن ها فوق العاده است و لانا خود را دختری خوش شانس می داند. دوست پسر او علاوه بر نامه، نقاشی هایی را هم به ضمیمه ارسال می کند!