سدی سینک زاده شانزدهم آوریل 2002 در برنهام تگزاس بازیگر اهل آمریکا است. او که اکنون هفده سال سن دارد، از نوجوانان خوش ذوق هالیوود محسوب می شود. او را برای ایفای نقش مکس در سری Stranger Things می شناسند.

در کمال تعجب، خانواده ی سینک هیچ ارتباطی با هنر نداشتند. سدی به تنهایی توانست راه خود را پیدا کند و پله های موفقیت را طی کند. هیچ یک از بستگانش او را در پیمودن این مسیر راهنمایی یا همراهی نکردند. پدر او در حوزه ی ورزشی فعالیت داشت و مادرش خانه دار بود. پدرش مربی تیم های فوتبال محلی در آمریکا بود. علاوه بر سدی سه فرزند دیگر در این خانواده وجود داشتند. به عبارتی سدی سه برادر دارد.

سدی سینک از همان دوران کودکی بود که فعالیت هنری خود را آغاز کرد.

سدی سینک

سدی سینک

وقتی که سدی بچه ی کوچکی بود، به تماشای تلویزیون علاقه ی زیادی داشت. یکی از فیلم های مورد علاقه ی او High School Musical  بود. این فیلم دیزنی شخصیت سدی را به شدت تحت تاثیر قرار داد. این اثر باعث شد که سدی سینک همیشه روی زک افران کراش داشته باشد! همچنین سدی سینک تلاش کرد که پیرو تماشای این فیلم بازیگر شود.

سینک دوران کودکی خود را در سرزمین مادری اش سپری کرد.

شهر کوچکی که علاقه ی عجیبی به ورزش داشت! در کنار ورزش، سینک در یک تئاتر محلی ثبت نام کرد تا رویای خود برای بازیگری را دنبال کند. در آن دوران بود که سدی توانست در برابر دیدگان مردمان فراوان به اجرا بپردازد. در بسیاری از تولیدات اولیه ای که سینک در آن ها بازی کرده بود، برادرش همبازی او در صحنه بود و همین موضوع بسیار اعتماد به نفس او را بالا می برد.

بعد از مدتی خانواده ی سدی به نیوجرسی نقل مکان کردند. این شهر بزرگ موقعیت های بیش تری را برای خانم سینک فراهم کرد. او تمرین های رقص و آواز را دنبال کرد، تا بتواند در نمایش های موزیکال عملکرد بهتری داشته باشد. خانم سینک را یکی از زیبا ترین دخترانی می دانند که این روزها در نمایش ها ظاهر می شود. او دارای زیبایی طبیعی کامل است که حتی در صورت نبود میکاپ هم دیده می شود. این دختر جذاب و دوست داشتنی گیاه خوار است. از وقتی که او با بازیگر وودی هارلسون ملاقات کرد، تصمیم گرفت گیاه خوار شود. این ملاقات هنگام کار روی اثر قصر شیشه ای رخ داد.