بیل میلنر

بیل میلنر با نام کامل ویلیام هنری میلنر زاده ی چهارم مارس 1995 بازیگر انگلیسی است. او را بیش تر یک بازیگر سینما می دانند. او شهرت خود را بیش و پیش از هرچیز با بازی در نقش مگنتوی جوان در مردان ایکس به دست آورد. او همچنین در آثاری مانند آیا کسی اینجا هست؟ و پسر رمبو بازی کرده است. این بازیگر جوان از سال 2007 و از سن دوازده سالگی فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرده است. همان طور که می بینید، اگر کسی رویای بازیگری را در سر بپروراند، می تواند با تلاش و کوشش و در سنین پایین به آن دست پیدا کند. هیچ چیز مانع شما نیست، مگر محدودیت های ساختگی ذهن شما!

بیل میلنر در کنار ویل پولتر نقش های اصلی را در اثر پسر رمبو بازی می کردند.

از سایر آثار بیل میلنر در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد:
من، آنا محصول 2012، شکسته محصول 2012، آیبوی محصول 2017، در انتظار بربرها محصول 2019.

بیل میلنر

بیل میلنر

در انتظار بربرها درام ایتالیایی و انگلیسی زبانی است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. بازیگرانی مانند جانی دپ، رابرت پتینسن و مارک رایلنس در آن بازی کرده اند. شکسته یک درام انگلیسی به کارگردنی رافس نوریس است. آقای میلنر در این اثر در نقش جد بازی کرده است.

من، آنا یک فیلم هیجان انگیز است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. بیل میلنر در این اثر نقش تئو را بازی کرده است. آیبوی اثری علمی تخیلی است که بر اساس رمانی به همین نام ساخته شده است. میلنر در این اثر هم بازی میسی ویلیامز است. همان بازیگری که نقش آریا استارک را در سریال بازی تاج و تخت بازی می کرد.

فیلم مورد علاقه ی بیل، Her محصول 2013 است.  Her یک درام علمی تخیلی و رمانتیک است که به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی Spike Jonze ساخته شده است. داستان آن به بررسی مردی درون گرا و افسرده می پردازد که به دلیل جدایی اش از کاترین ناراحت است.

بیل میلنر به مدرسه ی تدینگتن می رفت. او را یکی از موفق ترین بازیگران سینما می دانند. او را در لیست متولدین مشهوری قرار دادند که در روز چهارم مارس 1995 متولد شده اند! بیل یکی از پولدارترین بازیگرانی است که در انگلیس متولد شده اند. او چشمانی به رنگ قهوه ای تیره و موهای مشکی دارد. میلنر صد و هفتاد و نه سانتی متر قد دارد.