بلا ثورن متولد هشتم اکتبر 1997 بازیگر، خواننده، رقصنده و مدل عکس بیست و یک ساله ی هالیوود است. او 173 سانتی متر قد دارد و مجرد است. شاید شما آثار مانندی فراموشم نکن، اتمام بازی، روز من زندگی من، یک آرزو، جادوی تمشک، پادشاهی وزغ، آسمان بزرگ، به تماشا ادامه بده و پرستار بچه را دیده باشید و با سبک بازیگری او آشنا باشید.

بلا ثورن در شهرستان کوچکی در فلوریدا به دنیا آمد.

او آخرین فرزند از چهار فرزند تامارا و رینولد ثورن بود. او دو خواهر و یک برادر بزرگ تر دارد. برادرش رمی و خواهرانش دنی و کایلی نام دارند. همه ی فرزندان این خانواده در زمینه ی بازیگری و مادلینگ مشغول فعالیت هستند. در سال 2007 پدر خانواده در یک سانحه ی ترافیکی جان خود را از دست داد. این تراژدی غم بار و ناگهانی توانست زندگی این زن جوان را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. حتی زمانی که بلا ثورن بزرگ شد، از گرفتن گواهینامه ی رانندگی خودداری کرد زیرا دوست نداشت رانندگی کند.

بلا ثورن

بلا ثورن

ستاره ی آینده ی هالیوود،

از زمانی که شش ماهه بود کار مادلینگ را آغاز کرده بود. مادر دخترک که به عنوان عکاس حرفه ای کار می کرد، عکس های دخترش را برای یک مرکز انتشاراتی فرستاد. در نهایت “مجله ی والدین” عکس بلا را به عنوان جلد کاتالوگ چاپ کرد. بعدها عکس های بلا ثورن برای  جلد مجلات، نسخه های چاپی و تبلیغات استفاده می شد. دختر جوان برای کفش های ALDO KIDS، عروسک های باربی و محصولات جی لو برای کودکان تبلیغات انجام می داد (صاحب شرکت جی لو، جنیفر لوپز است).

وقتی بلا ثورن بزرگتر شد، سعی کرد به کالیفرنیا نقل مکان کند و استعداد خود را در بازیگری بیازماید. برای رسیدن به اهدافش شروع کرد به شرکت کردن در تست های بازیگری مختلف. زمانی که زن جوان کم کم به شهرت رسیده بود، برگ دیگری برای کارنامه ی خود ورق زد و در زمینه ی خوانندگی تلاش کرد.

در سن پانزده سالگی ثورن با تریستان کلیر وارد رابطه شده و مدت کمی بعد با گرگ سالکین دوست شد. برای مدتی او با لیل پیپ که خواننده ی رپ بود وارد رابطه شده بود اما در سال 2017 لیل از دنیا رفت که ضربه ی بزرگی برای بلا محسوب شد. او در توئیتر نوشت که دنیا ناعادلانه است. او بر این عقیده بود که لیل پیپ سزاوار زندگی بهتر و شادتری بود. بلا ثورن به خیریه و کارهای انسان دوستانه علاقه دارد.