اما مکی

اما مکی متولد چهارم ژانویه 1996 در فرانسه بازیگر 25 ساله ی فرانسوی است. پدر او فرانسوی و مادرش انگلیسی هستند. پدرش فیلیپ مدیر مدرسه است. مادرش ریچل نام دارد و در فعالیت های انسان دوستانه شرکت می کند. اما مکی شباهت زیادی به بازیگری به نام مارگو رابی دارد و اغلب با او اشتباه گرفته می شود.

مسیر زندگی اما مکی

مکی بلافاصله پس ار فارغ التحصیلی از دبیرستان به شهر زادگاه مادرش در انگستان می رود تا بتواند وارد دانشگاهذ لید و دانشکده ی تئاتر بشود. در آن جا به طور فعالانه در ساخت تولیدات هنری دانشجویی شرکت می کرد. او در نمایش ها بازی می کرد و همچنین به کارگردانی می پرداخت. در همین زمان بود که اما مکی به طور جدی تصمیم گرفت که در حرفه ی بازیگری بماند و بازیگر شود. قبل از این که در اولین تست بازیگری قبول شود، به عنوان مدل در یکی از بهترین برندهای لباس انگلستان مشغول به کار شد، با این که برای مدل بودن بسیار کوتاه بود (او تنها 157 سانتی متر قد  و 55 کیلو گرم وزن دارد) اما به دلیل جذابیت های ظاهری و استایلی زنانه و کمرباریک توانست به عنوان مدل فعالیت کند.

اما مکی

اما مکی

خانم مکی مجرد است اما دوست پسری به نام دنیل ویتل دارد و در کنار او بسیار شاد است. دنیل شناخته شده نیست و از روی صفحه اینستاگرام می توان فهمید که یک مدل است. اما معمولا پست هایی را در صفحه ی اینستاگرامی خود می گذارد که نشان دهنده ی او بدون آرایش و در خانه است. شما هرگز در این صفحه عکس هایی با لباس شنا و لب ساحل نخواهید یافت!

اما مکی طرفدار ر و پا قرص زندگی به سبک سالم بوده و یک گیاه خوار می باشد. او بسیار وزشکار بوده و سیگار نمی کشد و مشروبات الکلی مصرف نمی کند. همچنین از پوشیدن هر گونه لباس خز به دلایل اخلاقی انسانی خودداری می کند. اما مکی همان طور که گفته شد همیشه با مارگو رابی مقایسه می شود. شباهت فراوان آن ها به همدیگر باعث می شود خیلی وقت ها حضار نتوانند آن ها را از هم تشخیص دهند.

همه ی منتقدان مطمئن هستند که کارنامه ی هنری اما مکی به زودی به پروژه های کوچک و بزرگ آکنده خواهد شد و یک شیب به طرف بالا در انتظار زندگی حرفه ای اوست. تخمین زده می شود که اما مکی سرمایه ای معادل 150 هزار دلار دارد. از آثار اوست: Badger Lane و Summit Fever . توصیه می کنیم فیلم های خوب او را ببینید.