اشتون کوچر

اشتون کوچر زاده هفتم فوریه 1978 در آمریکا از بازیگران هالیوود است. او همسر میلا کونیس است. اشتون کوچر در کنار بازیگری همچنین مجری برنامه های تلویزیونی و تهیه کننده است. لری کوچر و همسرش داین، والدین این بازیگر جذاب هستند. مادر اشتون دارای ریشه های ایرلندی است. اشتون برادر دوقلویی به نام مایکل و نیز خواهری به نام توشا دارد. زمانی که بازیگر آینده ی هالیوود 16 ساله شد، ازدواج والدین وی به پایان رسید.

بیماری مایکل برادر اشتون کوچر

بیماری برادر اشتون که منجر به جراحی پیوند قلب شد، به شدت در روحیه ی او تاثیر گذاشت. این اتفاق در دوران کودکی افتاد. بعدها آقای کوچر عنوان کرد که در آن دوران از رفتن به خانه می ترسید، چرا که گمان می کرد ممکن است با خبرهای بدی درباره ی سلامتی مایکل مواجه شود. به همین دلیل در آن دوران اشتون تا می توانست خودش را با کارهای مختلف سرگرم می کرد تا فکر همیشگی و ترسناک مایکل را از خود دور کند.

اشتون کوچر

اشتون کوچر

در دوران مدرسه اشتون کوچک در تولیدات مدرسه شرکت کرده و به اجرا می پرداخت. باید بگوییم در سال های اولیه ی بازیگری کوچر، فیلم های چندان جالبی به وی پیشنهاد نشد. فیلم هایی مانند رفیق ماشین من کجاست یا دختر کارفرما! بعدها آقای کوچر به دلیل دزدی و مشکلاتی که با قانون پیدا کرد، شانس کمک هزینه ی کالج را از دست داد و دوست دخترش او را ترک کرد.

زندگی شخصی

اولین دوست دختری که اشتون به رسانه ها معرفی کرد، بریتنی مورفی بود اما این رابطه خیلی دوامی نداشت و جدی نبود. در سال 2003 اشتون کوچر با دمی مور که پانزده سال از خودش بزرگتر بود ملاقات کرد. دمی مور متوجه جذاب بودن مرد جوان شد و از او دعوت کرد که برای قایق رانی او را همراهی کند! در خلال دو سال رابطه آنها علنی شد. عروسی عجیبی برگزار شد. آن ها در مرکز کابالیستی به همراه 150 مهمان عروسی کردند و دمی مور همسر سابق خود بروس ویلیس را هم دعوت کرد! در سال 2011 دمی مور از اشتون کوچر به دلیل بی وفایی های مداوم وی جدا شد. اشتون کوچر با میلا کونیس ازدواج کرد و آن ها دارای یک فرزند دختر و یک فرزند پسر هستند. دمی مور تصمیم گرفت آداب بچه داری را به اشتون کوچر و میلا یاد بدهد. او مدام تماس می گرفت و می خواست با کونیس طرح دوستی بریزد که این رفتارها، با سردی و بی تفاوتی میلا همراه بود.

از آثار کوچر: در وگاس چه اتفاقی می افتد؟، شب عید و روز ولنتاین.