پانیذ، برند آموزشگاه های بازیگری کشور

درباره آموزشگاه پانیذ

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ با بیش از ۱۵ سال سابقه در ابتدا با تخصص کودک و نوجوان فعالیت حرفه ای خود را آغاز نمود. پانیذ، یک آموزشگاه بازیگری حرفه ای و همچنین یک محیط خارق العاده و جذاب برای کودکان و نوجوانانی است که قصد دارند حرفه ی بازیگری را به صورت تخصصی بیاموزند و در عرصه های هنریِ کشور و جهان خوش بدرخشند. آنچه درباره آموزشگاه پانیذ شایان ذکر می‌نماید این است که این آموزشگاه مفتخر به استعدادیابی و تربیت هنرمندانی است که برای شما آشنا و شناخته شده اند.

از این گذشته، رسالت آموزشگاه پانیذ صرفا هنرمند پروری نیست. بلکه آموزش در راستای سلامت روانی کودکان و نوجوانان و افزایش قدرت ارتباط موثر در ایشان نیز در برنامه ی جدی کار است. اگر اعتماد به نفس را شاخصه ای مهم برای کودک خود می دانید، پانیذ می تواند در ارتقا سطح آن بسیار موثر باشد. کودکان می آموزند که چگونه از راه کلام، حالات صورت و بازی، عمیق ترین احساسات خود را بروز دهند و ناب ترین مفاهیم را منتقل سازند. مجموعه بزرگ پانیذ در مقاطع مختلف جزو سرلیست های اول سایت ایران آموزشگاه در لیست معرفی برترین مراکز آموزش بازیگری کشور بوده است.

آنچه ما انجام داده ایم

آموزشگاه بازیگری پانیذ سابقه برگزاری ۲۰ جشنواره حرفه ای تئاتر با افتخار حضور داورانی چون رضا ثروتی، هوتن شکیبا، گلاب آدینه، ستاره پسیانی، فریبا متخصص، محمد قدس، کاظم سیاحی، بهزاد فراهانی، شقایق فراهانی، شهرام لاسمی، صدرالدین حجازی، ابوالفضل پورعرب ،تدین صدوقی، مارال فرجاد، محمدرضا خردمندان، سهراب یاری و … را درکارنامه خود دارد.

علاوه بر این پانیذ با روی صحنه بردن بیش از ۴۰۰۰ اثر نمایشی و برگزاری ایونت های مختلفی از جمله مونولوگ، جشنواره فیلمسازی هنرجویی، اجراهای عمومی و… تخصص خود را به آموزش فیلمسازی ، کارگردانی و نویسندگی در حوزه بزرگسال  نیز گسترش داد.

همچنین ما در آکادمی بازیگری پانیذ مفتخر به معرفی هنرجویان خود به بیش از ۱۸۰۰ پروژه سینمایی، تلویزیونی و تئاتر حرفه ای خارج از موسسه هستیم که در بخش ستارگان پانیذی می‌توانید رزومه ایشان را مشاهده فرمایید.

ستارگان پانیذ

امکانات آموزشگاه

آموزشگاه تخصصی پانیذ تلاش دارد با ۴ پلاتوی آموزشی و یک سالن اجرا در محیط آکادمی ضمن ایجاد آرامش و رفاه برای یادگیری بهتر هنرجویان شاهد تلاش و موفقیت بی وقفه این عزیزان باشد.

شما هم یک پانیذی شوید!

0
مدرس حرفه ای
0
ستاره بازیگری
0
جشنواره تخصصی
0
فارغ‌التحصیل

تو هم یک پانیذی شو!

در صورت تمایل به دریافت تست و مشاوره رایگان ثبت نام فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.