گوگو امبتارا

گوگو امبتارا زاده ی 30 ژوئن 1983 بازیگری انگلیسی است. اگر سریال the morning show را دیده باشید احتمالا بازی خوب گوگو امبتارا را به خاطر دارید. امبتارا در خانواده ای چند نژادی به دنیا آمد. مادر او تبار انگلیسی دارد درحالی که پدرش از آفریقای جنوبی است. والدین گوگو از طریق کار با هم آشنا شدند چراکه مادر پرستار و پدر پزشک بودند و با هم در بیمارستانی در آکسفورد ملاقات داشتند. نام کامل او گوگولثو بود که توسط پدر انتخاب شد و در آفریقای به معنای گنجینه ما می باشد. اما بعدها بازیگر جوان نام خود را کوتاه تر کرد.

والدین گوگو امبتارا به مدت طولانی با هم زندگی نکردند و یک سال پس از تولد دخترشان به این زندگی پایان دادند. مادر و دختر در شهرستان ویتنی در نزدیکی آکسفوردشایر سکنی گزیدند، جایی که بازیگر آینده ی هالیوود از دبیرستان فارغ التحصیل شد. گوگو رابطه ی گرمی را با پدرش حفظ کرده است و ارتباط نزدیکی با او دارد.

گوگو امبتارا

گوگو امبتارا

از زمان کودکی گوگو امبتارا در اجراهای آماتور شرکت می کرد. پس از به پایان رسیدن مدرسه گوگو تصمیم گرفت بازیگری را ادامه دهد. در سال 2001 به کمک استعدادهای فراوان توانست کمک هزینه تحصیلی در آکادمی سلطنتی هنرهای دراماتیک را به دست آورد. زندگی شخصی این بازیگر انگلیسی خیلی سرپوشیده است. گوگو همیشه تلاش می کند رابطه اش با مردها را پنهان کند. آخرین حرکات عاشقانه در سال 2013 به پایان رسید. گوگو با هری لوید نامزد کرده بود. از آن زمان تا کنون روزنامه نگاران نتوانستند اطلاعات درستی درباره روابط گوگو امبتارا پیدا کنند!

در سریال the morning show بازی امبتارا بسیار جذاب بود. او که یکی از کارکنان شبکه تلوزیونی بود، بعد از اتفاقاتی که می افتد، دچار دپرشن ماژور می شود. گوگو در نقش یک فرد افسرده بسیار خوب بازی کرده بود. گرچه پایان بندی ای که این سریال دارد می تواند ناراحت کننده باشد.

همان طور که گفتیم ژورنالیست ها نمی دانند که گوگو امبتارا از سال 2013 تا کنون خودش را به طور کامل وقف کار کرده است یا به سادگی یاد گرفته که چگونه روابط اش را از رسانه ها مخفی کند! همچنین هیچ اثری از صفحه ها و اکانت های شبکه های اجتماعی وجود ندارد و همه ی این ها نشان می دهد این بازیگری سی و هشت ساله انگلیسی تا چه اندازه حریم خصوصی را مهم می داند.