گمشده در ترجمه محصول 2003

گمشده در ترجمه محصول 2003 یک درام کمدی به نویسندگی و کارگردانی سوفیا کاپولا است. در این فیلم که افتخارات زیادی مانند چهار نامزدی دریافت جایزه اسکار را به دست آورد، بازیگرانی مانند بیل موری، اسکارلت جوهنسن، جیووانی ریبیسی و آنا فاریس بازی کرده اند. شما می توانید با اسکارلت جوهنسن بیش تر آشنا شوید: اینجا کلیک کنید. زبان فیلم گمشده در ترجمه محصول 2003 ترکیبی از انگلیسی و ژاپنی است.

داستان گمشده در ترجمه محصول 2003

این فیلم دو فرد آمریکایی را توصیف می کند که در ژاپن برای کاری در هتل اقامت دارند. اول، باب هریس که یک بازیگر رو به افول هالیوود است و به ژاپن آمده تا در تبلیغات یک برند خاص ژاپنی شرکت کند و دو میلیون دلار به دست آورد. دوم، شارلوت که به همراه همسر عکاس خود (جان) به ژاپن آمده تا او بتواند عکاسی های حرفه ای انجام دهد.

باب هریس در حال حاضر با بحران میان سالی رو به رو است و در زندگی خانوادگی به مشکلاتی خورده است. این مشکلات به ظریف ترین حالت به نمایش در آمده اند. تماس های تلفنی و فکس های پی در پی همسر او، لیدیا، هیچ جذابیتی برایش ندارد. روز تولد پسرش را فراموش کرده است. نمی تواند رنگ مورد نظر همسرش را برای یک آیتم خاص انتخاب کند.

از دیگر سو، شارلوت احساس می کند توسط جان مورد سردمهری قرار گرفته است. جان او را رها می کند و سر کار می رود و حتی نمی تواند درباره ی بافتنی زیبای شارلوت نظر بدهد، ضمن این که رفاقت های قدیمی جان در ژاپن برملا می شود! همه ی این ها باعث می شود تا شارلوت و باب در لانژ هتل جذب هم شوند و یک دوستی جالب توجه را شکل دهند.

گمشده در ترجمه محصول 2003

گمشده در ترجمه محصول 2003

پایان بندی

این فیلم به کرات مسائل تنهایی، بی خوابی و ناامیدی اگزیستانسیالیستی را به تصویر می کشد. باب و شارلوت به رستوران می روند، برای یک مهمانی دوستانه به سطح شهر رفته و شب شلوغ توکیو را با هم تجربه می کنند. این دوستی باعث ایجاد صمیمیتی عجیب بین آن ها می شود اما خیلی زود باب باید برگردد. این جدایی برای شارلوت دردناک است چرا که فکر می کرد یک نفر هست که حرف های او را بفهمد. سرانجام هنگام خداحافظی فرا می رسد و شارلوت را با چشمانی اشکبار در خیابان های توکیو رها می کند. شارلوت که حتی نمی داند دقیقا با چه کسی ازدواج کرده است و نمی تواند آینده ی روشنی را برای خود تصور کند. باب در میانه ی راه فرودگاه برمی گردد و با او خداحافظی صمیمانه ای می کند.