گرگ محصول 1994

گرگ محصول 1994 فلیمی در ژانر وحشت و عاشقانه است که به کارگردانی مایک نیکولز ساخته شده است. جک نیکولسن، میشل فایفر، کیت  نلیگان و دیگران در این اثر بازی کرده اند. فیلم با بودجه ای معادل 70 میلیون دلار، توانست به فروش 131 میلیون دلاری دست پیدا کند. امتیاز راتن تومیتوز این اثر 60درصد بر طبق 53 نقد بوده است. این فیلم تنها توانست یک نامزدی دریافت جایزه ی گرمی به همراه چند نامزدی Saturn Awards را در کارنامه ی خود ثبت کند.

داستان فیلم گرگ محصول 1994

داستان فیلم از این قرار است که ویل راندال در هنگام رانندگی در شب، به یک گرگ اصابت می کند. سپس برای بررسی آن چه اتفاق افتاده از خودروی شخصی اش پیاده می شود. در این هنگام راندال توسط گرگی که هنوز زنده بود، گاز گرفته می شود و به همین دلیل از صبح روز بعد، نشانه های تبدیل شدن به یک گرگ در او دیده می شود. حواس او بسیار تقویت شده، بویایی و شنوایی اش به طرز باورنکردنی تیز شده و موهایی خشن در دست هایش رشد کرده اند.

گرگ محصول 1994

گرگ محصول 1994

گرگ تر شدن!

ویل راندال در محل کار دچار مشکلاتی می شود، ضمن این که زندگی خانوادگی او با چالش های تلخی از جنس خیانت رو به رو است. همه ی این ها باعث می شود خشم و عصبانیت ویل راندال افزایش زیادی داشته باشد و به همان میزان درجه ی گرگ شدن های شبانه ی او بالاتر می رود.

او با دختری به نام لورا آشنا می شود که بعدها روابط عاشقانه ای را با او شکل می دهد. اولین تجربه ی گرگ شدن ویل راندال در منزل ویلایی لورا اتفاق می افتد. او در نیمه های شب برخاسته، تبدیل به گرگ می شود و در جنگل یک گوزن را شکار می کند(!)

داستان به همین منوال ادامه می یابد و اختلافاتی که ویل راندال با یکی از همکاران خود داشت، سبب یک جنگ خونین بین آن ها می شود. دست بر قضا، این همکار مزبور هم به دلیل گاز گرفته شدن توسط راندال اکنون به یک گرگ تبدیل شده است و در سکانس های پایانی فیلم شاهد نبرد دو گرگ انسانی هستیم.

آنچه ممکن است برایتان جذاب باشد، لحظه ی تبدیل شدن ویل راندال به گرگ است که شب هنگام اتفاق می افتد. اما می توانم به شما اطمینان دهم که هیچ گرگ واقعی یا گریم حرفه ای در کار نیست. تمام آنچه با آن مواجه می شویم، دو دندان نیش بیرون زده و اندکی موی گرگ مانند روی صورت و دست ها است.

در پایان فیلم، لورا هم به گرگ تبدیل می شود و با تغییر رنگ محسوس در چشم ها، در سیاهی نیمه شب ناپدید می شود.