کیتلین دیور زاده ی بیست و یکم دسامبر 1996 در فونیکس آریزونا بازیگر جوانی است که این روزها در هالیوود اسم و رسمی به هم زده است. او این روزها یکی از پردرآمدترین بازیگران جوان هالیوود محسوب می شود. نام کامل او را در یک روز شنبه که متولد شد، کیتلین راشل دیور گذاشتند. این روزها بازیگر مستعد در لس آنجلس کالیفرنیا زندگی می کند.

چشمان کیتلین قهوه ای تیره و موهای او به رنگ قهوه ای روشن است. او پنجاه و سه کیلوگرم وزن دارد. پدرش تیم دیور و مادرش کتی دیور نام دارند. او دو خواهر به نام های جین دیور و مدی دیور دارد که جین کوچک ترین فرزند و مدی بازیگر و مدل می باشد. کیتلین در استودیو بازیگران جوان دالاس آموزش دید. آغاز کار بازیگری برای او از سال 2009 اتفاق افتاد. زمانی که کیتلین در سینمایی یک دختر آمریکایی: کریسای قوی بازی کرد.

همچنین آغاز کار هنری او در تلویزیون

در همین سال و با بازی در بساز یا خرابش کن و خانواده ی مدرن شکل گرفت که در این دو اثر به ترتیب در نقش های دختر ستودنی و بیانکا داگلاس ظاهر شده بود. در سال 2011 دختر باهوش و زیبا توانست در سینمایی معلم بد به کارگردانی جیک کاسدن بازی کند و افتخار هم بازی بودن با بازیگران بزرگی مانند کامرون دیاز را داشته باشد.

کیتلین دیور بازیگر

کیتلین دیور

در همین سال با بازی در سینمایی جی. ادگار توانست راه خود را بیش و پیش از همیشه در سینمای هالیوود پیدا کند. سال 2013، همراه بود با دو فیلم سینمایی جذاب برای کیتلین دیور که به ترتیب اکنون تماشایی و برهه کوتاه 12 نام داشتند. در سال 2014 در فیلم سینمایی مردان، زنان و بچه ها بازی کرد. این اثر یک درام کمدی است که به کارگردانی جیسن رایتمن ساخته شده است و بر پایه ی رمانی به همین نام اثر چاد کولتگن می باشد. در این اثر رزماری دویت و جنیفر گارنر هم بازی کرده بودند.

سایر آثار کیتلین دیور شامل موارد رو به رو می باشند:

همه ی تابستان ها تمام می شوند (2017)، ما به اینجا تعلق نداریم (2017)، دونده ی جلویی (2018)، پسر زیبا (2018) و آنان که دنبال می کنند (2019). از علایق کیتلین نواختن گیتار، آواز خواندن، ژیمناستیک، باله و اسکیت هستند. ناتالی پورتمن، سندرا بولک و جنیفر لارنس از بازیگران مورد علاقه ی او هستند. شما می توانید با رل مدل های کیتلین در همین سایت آشنا شوید.