کول اسپراوس
17
سپتامبر

کول اسپراوس

کول اسپراوس متولد چهارم آگوست 1992 بازیگر بیست و هفت ساله ی آمریکایی  است که در ایتالیا به دنیا آمده است. آیا شما بن گلر فرزند راس گلر را در سری دوستان به خاطر می آورید؟ پسری با موهای روشن که میانه ی خوبی با خاله ریچل نداشت و نکات آموزشی رویش بی اثر بود! کول اسپراوس همان پسر کوچک است.

شاید داستان زندگی کول اسپراوس در مقایسه با سایر ستارگان جوان هالیوود، عجیب به نظر برسد. کول میشل اسپراوس یک برادر دوقلو به نام دیلن دارد که پانزده دقیقه قبل از او به دنیا آمده است. والدین این بازیگر جوان آمریکایی هایی بودند که در شهر Tuscany در ایتالیا زبان انگلیسی آموزش می دادند. چهار ماه پس از این که دوقلو ها به دنیا آمدند، والدین آن ها به لانگ بیچ در کالیفرنیا بازگشتند.

در سال 1997 و زمانی که پسرها پنج ساله بودند والدین آنها از هم جدا شدند و بنابراین دوقلوها زندگی جدیدی را در کنار پدر و نامادری شان آغاز کردند. زمانی که پسرها کوچک بودند، قراردادی بین آنها و دیزنی امضا شد و آن ها در آثار پیشنهادی بازی می کردند. اما زمانی که آن ها بزرگتر شدند و قرارداد مزبور انقضا شد، دوقلوها  تصمیم گرفتند برای مدتی استراحت کنند و از صنعت نمایش فاصله بگیرند.

کول اسپراوس
کول اسپراوس

دیلن و کول اسپراوس در سال 2011 به لس آنجلس نقل مکان کردند تا وارد دانشگاه نیویورک شوند. کول مشغول تحصیل در رشته ی باستان شناسی شد و دیلن رشته ی طراحی بازی های ویدئویی را برگزید. دو برادر در سال 2015 فارغ التحصیل شدند.

در کارنامه ی هنری کول اسپراوس

آثاری مانند موارد رو به رو را می توان مشاهده کرد: بابای بزرگ محصول 1999، همسر فضانورد محصول 1999، خاطرات یک معتاد به رابطه محصول 2001 و هانا مونتانا محصول 2011. طرفداران و روزنامه نگاران همیشه درباره ی زندگی خصوصی این بازیگر کنجکاو بوده اند و به آن علاقه نشان داده اند.

به گفته ی کول اسپراوس او در هشت سالگی یک حرکت کوچک عاشقانه انجام داده است که البته نام دوست خود را برملا نکرده است. مهم ترین رابطه ی عاشقانه ی این بازیگر خوش ذوق و با استعداد، رابطه اش با Bre Morgan بوده است. این دو نفر زمانی که دانشجو بودند و در سال 2013 با هم ملاقات کردند. آن ها در تابستان سال 2015 رابطه ی خود را به هم زدند. گفته می شود او اکنون دوست جدیدی دارد.