کلوئی گریس مورتز بازیگر و مدل آمریکائی است که او را بیش تر برای آثاری چون “the poker house”، “Kick-Ass” و “اگر بمانم” می شناسند. کلوئی کار بازیگری را از کودکی آغاز کرد و خیلی زود استعداد ذاتی اش را در این کار نشان داد. بازی او در فیلم وحشت آمیتیویل، نامزدی دریافت جایزه ی معتبری را برایش به همراه داشت.

با اینکه کلوئی گریس مورتز بازیگری را هنگامی آغاز کرد که تنها هفت سال داشت،

تحسین فراوانی را برای عزم راسخ و توانمندی های خوبش در این زمینه برانگیخت. او نقش بسیار چالش برانگیزی را در در فیلم اکشن “Kick-Ass” پذیرفت که برای آن، به مدت سه ماه با همکاران جکی چان به تمرین پرداخته بود. بعد از اینکه کلوئی گریس مورتز جایگاه خود را به عنوان کودکی بازیگر مشخص و تثبیت نمود، به دنبال این بود که نقش های بیش تری در گروه سنی نوجوانان تجربه کند.

علیرغم

بسیاری از کودکان بازیگری که با رسیدن به سنین نوجوانی، دوره ی بازیگری شان به اتمام رسیده و به دست فراموشی سپرده می شوند، کلوئی راه خود را با شجاعت فراوان ادامه داد تا همه او را به بازیگر بزرگسال به رسمیت بشناسند. در سال 2014، کلوئی گریس مورتز در درام عاشقانه ی اگر بمانم و در نقش میا ظاهر شد که مخاطبان برای ایفای این نقش تحسینش کردند.

کلوئی گریس مورتز

کلوئی در دهم فوریه 1997 در آتلانتا، جورجیا به دنیا آمد.

او چهار برادر به نام های اثان، ترور، کالین و براندن دارد. زمانی که کلوئی دوازده ساله بود، والدینش از هم جدا شدند. بعدها او در مصاحبه ای عنوان کرد که این اتفاق واقعا برایش سنگین بود و بخشیدن پدرش کار دشواری می باشد. وقتی برادر کلوئی یعنی تروِر در یک مدرسه ی بازیگری ثبت نام کرد، ایده ی بازیگری و اجرا برای او جذاب شد. او به ترور کمک می کرد که متن مربوط به خودش را بخواند و در عوض برادرش نکات بازیگری به او یاد می داد. این آغاز همه چیز بود.

گرچه کلوئی

به شکل رسمی رابطه ی احساسی با کسی ندارد اما شایعات می گویند که او اخیرا با شاون مندس خواننده بیرون می رود. برخی منابع اینترنتی می گویند که کلوئی گریس مورتز نسبت دورادوری با مایلی سایرس، بازیگر و خواننده ی معروف دارد. در سال های گذشته کلوئی با بروکلین بکهام فرزند دیوید بکهام وارد رابطه شده بود که به دلیل تفاوت های شخصی این رابطه خاتمه یافت.