کلاس آنلاین شاهنامه خوانی کودک

آموزشگاه بازیگری پانیذ که در زمینه ی آموزش ادب و هنر فارسی هم فعالیت دارد، تصمیم به برگزاری کلاس آنلاین شاهنامه خوانی کودک گرفته است. والدین عزیزی که تمایل دارند فرزند خود را با ادبیات ناب ایران زمین و هنر سخنوری آشنا گردانند می توانند آن ها در این کلاس ها ثبت نام کنند.

اگر با شاهنامه خوانی آشنایی ندارید میتوانید مشخصات دوره را در صفحه دوره آموزش شاهنامه خوانی مطالعه کنید.

پانیذ، آموزشگاه برتر بازیگری

با توجه به وجود اپیدمی در حال حاضر کلاس ها به صورت آنلاین برگزار می شود و در ادامه، با بهبود و ثبات شرایط سلامتی در کشور، می توانیم شاهد شما عزیزان به صورت حضوری در کلاس ها باشیم. آموزشگاه بازیگری پانیذ با مدیریت سرکارخانم خلوتی که به عنوان کارآفرین نمونه از ایشان قدردانی شده است، تاسیس شده است و هم اکنون در زمینه تخصصی آموزش بازیگری به کودکان و نوجوانان فعالیت می کند. این آکادمی موفق شده است که تا کنون هنرمندان زیادی را به سینمای ایران معرفی کند. به این ترتیب شما هم می توانید که بازیگر موفق بعدی باشید. همه ی آنچه که نیاز دارید، کسب مهارت است.

کلاس آنلاین شاهنامه خوانی کودک

کلاس آنلاین شاهنامه خوانی کودک

تمرین های صدا، تمرین حرکات بدنی، زبان بدن، سخنوری، ادبیات و آشنایی با آثار فاخر نمایشنامه نویسان بزرگی مانند شکسپیر همگی می توانند شما را برای رسیدن به هدف خود آماده کنند. کافی است که در کلاس های مختلف آکادمی پانیذ شرکت کنید وبه میزان کافی علاقه و استعداد داشته باشید. به زودی موفقیتی که آرزویش را داشتید، برای تان متجلی می شود و ناگهان خودتان را در شرایطی می بینید که نمی دانید با این همه پیشنهاد از سوی کاگردانان مختلف چه کنید!

بهبود روابط

کودکان و نوجوانانی که اقدام به یادگیری هنر بازیگری می کنند، مهارت خوبی در صحبت کردن به دست می آورند و همین باعث می شود در جمع محبوب باشند. آن ها به مرور دوستان فراوانی پیدا می کنند و می توانند شبکه ی نیرومندی از روابط داشته باشند و این همان چیزی است که به زندگی انسان معنا می دهد، چرا که انسان در تعریفی دقیق یک حیوان ناطق و اجتماعی است وبه روابط خود زنده است. هیچ فرد منزوی و تنهایی از زندگی اش راضی نیست مگر اینکه اختلال شخصیت اسکیزوئید داشته باشد!

برای شرکت در کلاس های شاهنامه خوانی کودک که به صورت آنلاین برگزار می شود، می توانید با آموزشگاه پانیذ تماس حاصل فرمایید. خوبی این دوره ها و کلاس ها در این خلاصه می شود که به راحتی می توانید حتی اگر در استان های دیگر زندگی می کنید از کلاس ها استفاده کنید.