کلاس آنلاین آموزش بداهه گویی کودک

آموزشگاه بازیگری پانیذ اقدام به تشکیل و برگزاری کلاس آنلاین آموزش بداهه گویی کودک کرده است. والدینی که علاقه مند هستند فن بیان و هنر سخنوری را در کودکان خود ایجاد کنند می توانند از این کلاس ها بهره مند شوند. پانیذ مجموعه ای از بهترین و سرشناس ترین مربیان و اساتید را دارد که تا کنون کودکان و نوجوانان خلاق و هنرمند زیادی را پرورش داده اند. مدیریت این مجموعه را سرکار خانم خلوتی بر عهده دارند و به عنوان کارافرین نمونه در زمینه ی آموزش هنر بازیگری به کودکان و نوجوانان از ایشان بارها تقدیر شده است. ویژگی خوب کلاس های پانیذ این است که بچه ها از حضور و تعلیمات بهترین اساتید بهره می برند، دوستان جدید پیدا می کنند و برای یک آینده ی درخشان آماده می شوند.

کمک به کودکان مضطرب

امروزه می دانیم که انسان به ارتباطات خود زنده است و بچه هایی که مهارت های بیانی و زبانی به دست می آورند در زندگی اجتماعی شان هم موفق تر خواهند بود. ثبت نام در کلاس آنلاین آموزش بداهه گویی کودک به این جهت می تواند کمک کننده باشد که برخی از بچه ها با مشکلاتی مانند اضطراب اجتماعی و دست پاچه شدن در هنگام صحبت با دیگران رو به رو هستند. آن ها می توانند در کلاس های بداهه گویی و همین طور کلاس های مرتبط دیگری مانند کلاس های زبان بدن، فن بیان و شاهنامه خوانی به مرور ترس های خود را از وارد شدن به محیط های اجتماعی کنار بگذارند.

"<yoastmark

رضایت والدین

این می تواند آرامش فزاینده ای را برای والدین آن ها به ارمغان آورد چرا که موفقیت و سربلندی بچه ها همیشه آرزوی والدین بوده است. بازیگران جوان و افرادی که در کلاس های بداهه گویی کودک شرکت می کنند به مرور می توانند اعتماد به نفس بالایی را در خود ایجاد کنند. آن ها با گذشت زمان نه تنها از بودن در اجتماع نمی هراسند بلکه مشتاق و خواهان روابط اجتماعی می شوند. عدم قطعیتی که در باره ی خودشان داشتند، به مرور حذف می شود و تصاویر خوب و بهتری درباره ی ایشان در ذهن شان جایگزین می گردد. و نکته ی دیگر این که هر چه والدین سعی کنند که میزان مواجهه فرزندان را با موقعیت های اجتماعی افزایش دهند، مهارت های اجتماعی فرزندان بیشتر و بهتر از قبل خواهد شد.

کلاس آموزش بداهه گویی کودک در تهران به این دلیل به صورت آنلاین برگزار می شود که تضمینی برای سلامتی شما عزیزان باشد.