کودکی و نوجوانی دوره بسیار شیرینی است. افراد این دوره غالباً با دردسرهای بزرگ‌سالی ناآشنایند و از زندگی خویش لذت زیادی می‌برند. با این حال والدینی که با سختی‌های بزرگسالی مواجه شده‌اند، سعی دارند که کودک و نوجوانان خود را برای آن دوران سخت آماده کنند. یکی از مهم‌ترین کارهایی که اولیای خوب انجام می‌دهند پرورش کودکان است. پرورش به طرق مختلفی صورت می‌گیرد. یکی از این روش‌ها شرکت کودکان در کلاس‌های اموزشی پرورشی مانند زبان، انواع دوره‌های ورزشی و… است. از مهم‌ترین این دوره‌ها می‌توان به کلاس آموزش بازیگری کودک و نوجوان اشاره کرد. افراد در این دوره یاد می‌گیرند که چگونه رشد کرده عمیق‌ و دقیق‌تر شوند.

در این مقاله قصد داریم تا با معرفی یکی از برترین کلاس آموزش بازیگری کودک و نوجوان کشور، یعنی آموزشگاه پانیذ شما را در انتخاب کلاس آموزش بازیگری کودک و نوجوان در تجریش یاری کنیم. همراه ما باشید.

چرا آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ؟

انتخاب این آموزشگاه دلایل متعددی دارد که در ادامه به بخشی از آن‌ها خواهیم پرداخت. پیش از ورود به بحث اصلی باید یادآوری کنیم که آموزشگاه بازیگری پانیذ در شرق تهران است و ساکنین تمام مناطق تهران می توانند برای دوره های آموزش بازیگری ثبت نام نمایند. حال به بررسی ویژگی‌های منحصر به فرد این آموزشگاه می‌پردازیم.

اساتید مجرب

برای استاد شدن، آن هم استاد کلاس آموزش بازیگری کودک و نوجوان سواد و مهارت لازم است اما کافی نیست. باید عنصر سومی هم باشد تا که استاد بتواند از تمامی ظرفیت‌های هنرجو استفاده کند. اساتیدِ آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ علاوه بر مهارت و تخصص خود، با جهان کودکان نیز آشنایند و بر اثر سالیان سال فعالیت در این حوزه می‌توانند بهترین راهنمای فرزندان شما باشند.

متدهای به روز

برای آموزش بازیگری مخصوصاً به گروه سنی کودک و نوجوان متدهای بسیار متنوعی وجود دارد. کلاس‌های پانیذ براساس به روزترین متدهای آموزشی در سطح جهان فعالیت کرده و دائماً در حال بهبود ظرفیت‌های آموزشی خود است. اساتید این آموزشگاه به طور جدی متدهای آموزش بازیگری به کودک و نوجوان را پی‌گیری می‌کنند. این موضوع باعث می‌شود که بازدهی کلاس‌های پانیذ در سطح بین‌المللی باشد.

 

امکانات آموزشی

کلاس آموزش بازیگری کودک و نوجوان پانیذ با حداکثر امکانات آموزشی برگزار می‌شود. این امکانات شامل انواع و اقسام ابزار گریم، البسه و سایر امکانات آموزشی نظیر پخش‌کننده فیلم و موسیقی و… است. صدالبته که این امکانات بر اساس صلاح‌دید اساتید مورد استفاده قرار می‌گیرند.

سخنی چند با اولیا

حال که به بررسی ویژگی‌های کلاس آموزش بازیگری کودک و نوجوان پانیذ پرداختیم، لازم است تا مطالبی را خدمت شما اولیای عزیز بیان کنیم.

پیش از همه به شما تبریک می‌گوییم که در این وضع موجود از وظایف خود در قبال فرزندتان سر باز نمی‌زنید و به فکر رشد آن‌هایید. این موضوع بسیار ارزشمند است و در آینده فرزندانتان قدردان شما خواهند بود.

نکته بسیار مهمی که لازم است ذکر شود این است که لطفاً به فرزندتان برای بازیگر شدن فشار نیاورید. این که شما می‌خواستید بازیگر شوید و نتوانستید دلیل موجهی برای بازیگر شدن فرزندتان نیست. هیچ ایرادی ندارد که وی را برای یک ترم ثبت‌نام کنید امّا اگر دیدید که فرزندتان به این موضوع علاقه‌ای ندارد، لظفاً و لطفاً داستان قدیمی خاله خرسه را به یاد آورده از زدن سنگِ فشار بر روان شیشه‌ای فرزندتان خودداری کنید.

فرزندانتان را تحت فشار نگذارید

 

جمع‌بندی

در این مقاله درباره کلاس آموزش بازیگری کودک و نوجوان در تجریش صحبت کردیم و در ادامه به معرفی آموزشگاه آموزش بازیگری کودک و نوجوان پانیذ پرداختیم. پس از معرفی چندی از ویژگی‌های منحصر به فرد آموزشگاه پانیذ را بر شمردیم. همانطور که ذکر شد آموزشگاه بازیگری پانیذ در شرق تهران است و ساکنین تمام مناطق تهران می توانند برای دوره های آموزش بازیگری ثبت نام نمایند. امیدوارم که این مقاله برایتان مفید بوده باشد.