کلاس آموزش آنلاین پانتومیم

کلاس آموزش آنلاین پانتومیم از جدید ترین خدمات آکادمی بازیگری پانیذ است و برای حفاظت از شما در دوران اپیدمی برگزار می شود. آموزشگاه بازیگری پانیذ یک آموزشگاه بازیگری در تهرانپارس است که با هدف اصلی آموزش بازیگری به کودکان و نوجوانان در شرق تهران تاسیس شده است. آموزشگاه بازیگری پانیذ با داشتن بهترین و مجرب ترین مربیان، اساتید و پیشکسوتان عرصه ی بازیگری و آموزش بازیگر، یکی از قطب های آموزشی این هنر زیبا در تهران محسوب می شود.

کلاس آموزش آنلاین پانتومیم

کلاس آموزش آنلاین پانتومیم

پانتومیم یکی از زیباترین هنرها است که طرفداران زیادی در بین نوجوانان دارد. شما می توانید با توجه به وجود ویروس کرونا، از کلاس آموزش آنلاین پانتومیم استفاده کنید. ممکن است شما والدینی باشید که به فکر ارتقای هنری فرزندتان هستید. در هر حال، طبیعی است که سوالاتی در ذهن شما شکل گرفته باشد. سوالاتی مانند اطلاع یافتن از شرایط ثبت نام، مدت دوره ها، مربیان و روزمه ی آن ها، سن مناسب برای ثبت نام در دوره های بازیگری تئاتر و بسیاری سوالات دیگر که همکاران پانیذی می توانند شما را در جریان جزئیات قرار دهند.

کلاس آموزش آنلاین پانتومیم در پانیذ

مدیریت آموزشگاه بازیگری پانیذ سرکار خانم رکسانا خلوتی هستند که با تدبیر و سخت کوشی این آکادمی تخصصی بازیگری کودکان و نوجوانان را تاسیس کردند. بسیاری از هنرجویان آموزشگاه پانیذ به عنوان یک آموزشگاه بازیگری در تهرانپارس این روزها موفق شدند به تئاتر، سینما و تلویزیون ایران زمین وارد شوند و کارنامه های درخشانی را برای خود بسازند. اگر می خواهید اطلاعات بهتر و کاملتری درباره ی پانیذ به دست آورید پیشنهاد می کنیم بخش های مختلف وبسایت این آکادمی را مطالعه فرمایید. همچنین در بخش مقاله های آموزشی می توانید مقالاتی درباره ی ستاره های هالیوود، کارگردان ها، فیلم های معروف و راه ها و روش های بازیگر شدن پیدا کنید.

همان طور که هنرجویان قبلی موفق شدند، شما نیز می توانید یکی از اعضای خانواده ی بزرگ پانیذ باشید و پله های موفقیت را یکی پس از دیگری طی کنید. کافی است توانایی های خودتان را باور کنید. والدینی که تمایل دارند با مسئول آموزشگاه صحبت و مشورت داشته باشند، می توانند گفتگوی اختصاصی درباره توانایی های فرزندشان داشته باشند. امیدواریم که در مسیری که انتخاب کرده اید موفق باشید و به کمک تلاش و تمرکز به هدف تان برسید.