کشتن گوزن مقدس محصول 2017

کشتن گوزن مقدس محصول 2017 یک فیلم روانشناختی به کارگردانی Yorgos Lanthimus است. بازیگران این فیلم نیکول کیدمن، کالین فارل، رفی کسیدی، بیل کمپ و آلیشا سیلورستون هستند. فیلم به ماجرای غیر قابل باور خانواده ی دکتر استیون مورفی می پردازد.

داستان

دکتر مورفی که جراح قلب است در کنار همسر، و دختر و پسرش در خانه ای مجلل زندگی می کند. پسری به نام مارتین که پدرش را به تازگی از دست داده به مرور زمان دوستی عجیبی را با دکتر شکل می دهد، خودش را به او نزدیک می کند به مرور می تواند به خانواده ی وی نفوذ پیدا کند و با دختر نوجوان او طرح دوستی بریزد. با گذر زمان متوجه می شویم پسر نوجوان تهدیدی برای خانواده ی دکتر محسوب می شود و با توجه به قدرت های فرازمینی ای که دارد، قادر است کارهای خود را درباره ی اعضای خانواده ی وی عملی نماید.

کشتن گوزن مقدس محصول 2017

کشتن گوزن مقدس محصول 2017

کارگردان یونانی در این اثر مانند همیشه لجبازی و سرسختی خود را به نمایش گذاشته است و با مجموعه ای از رخدادهای عجیب مدام سعی در به چالش کشیدن مخاطب دارد. این نشان می دهد کارگردان کشتن گوزن مقدس محصول 2017 استعداد زیادی دارد و نمی تواند نادیده گرفته شود. کشتن گوزن مقدس به عنوان یکی از بهترین فیلم های ژانر وحشت در سال اکران خود شناخته شد.

مارتین یا نورمن؟

با این اثر می توانید وحشت را در خالص ترین و تقطیر شده ترین حالت خود تجربه کنید. منتقدان مارتین را این گونه توصیف کرده اند: موجودی به غایت ترسناک، و در همان زمان، به طرز عجیبی کاریزماتیک که حتی می تواند عمل ساده ای مانند خوردن اسپاگتی را وحشتناک جلوه دهد. به نظر می رسد این پسر ناآرام مدت ها برای اجرای نقشه های خود برنامه ریزی کرده و جزئیات آن را در ذهن خود ترسیم نموده است. مارتین شباهت فراوانی به نورمن بیتس دارد و گویی نسخه ی جوان تر اوست که تا این حد می تواند خطرناک باشد.

اگر می خواهید یک درام بسیار عجیب و غریب ببینید حتما درام کشتن گوزن مقدس محصول 2017 را ببینید. فیلمی که به گفته ی کالین فارل پس از پایان فیلمبرداری آن، این بازیگر به شدت افسرده شده بوده است. در پایان اشاره می کنیم به بازی رفی کسیدی که در نقش یک نوجوان اندکی آنرمال خیلی خوب عمل کرده بود و اگر قبلا مقاله ی او را در وبسایت پانیذ خوانده اید، می توانید با تماشای این فیلم بازی او را بررسی کنید.