کایلی راجرز یک بازیگر نوجوان آمریکایی متولد هجده فوریه ی 2004 است و اکنون چهارده سال دارد.

او در دالاس، تگزاس به دنیا آمده است. گفته می شود سرنوشت کایلی او را به سوی فوق ستاره شدن سوق می دهد. هیچ چیز دیگری نمی تواند میزان استعداد و توانایی های ویژه ی او را در سنین پایین توضیح دهد. حتی پیش از این که کایلی ده ساله شود، در نمایش های تلویزیونی زیادی بازی کرده بود. در دوازده سالگی، بازی در بیش از بیست فیلم و نمایش تلویزیونی را در کارنامه داشت. او بازیگری را در هشت سالگی آغاز کرده است و از آن زمان تا کنون این دختر فرشته وار مدام در حال پیش رفت بوده است.

کایلی راجرز

اولین نقش های او در روزهای زندگی ما و خانه ی وحشت بود که توجه تهیه کنندگان را به خود جلب کرد.

این آثار باعث شدند  از آن پس سیلی از پیشنهادهای سینمایی و تلویزیونی به سوی کایلی روانه شود. در سال 2013 او در سریال “بازجویی صحنه ی جرم” در نقش مالی گادوین ظاهر شد که همین نقش عالی مسیر را برای کایلی هموار کرد تا آینده ی بازیگری درخشانی داشته باشد. تعدادی از مهم ترین برنامه های تلویزیونی که کایلی در آن ها بازی کرده است عبارت اند از : “تمرین خصوصی”، “داستان های زمان های گذشته”، “ماب سیتی”، و سریال علمی تخیلی استیون اسپیلبرگ تحت عنوان “نجواها”. در سال 2014 و با بازی در فیلم “ایستگاه فضایی 76″، مهم ترین حضور کایلی راجرز بر پرده ی سینما رقم خورد.

از آن به بعد او در کنار بازیگران برجسته و شناخته شده ی هالیوودی در فیلم های ارزشمندی بازی کرد.

فیلم هایی چون “پدران و دختران” و “معجزه هایی از بهشت”. کایلی در دوازده سالگی کارنامه ای در بازیگری داشت که بسیاری از بزرگسالان نمی توانند به راحتی به آن دست پیدا کنند. او از زمان تولد، با استعدادی بی نظیر برای بازیگری متولد شد و برای همین خیلی زود از دالاس به لس آنجلس رفت تا استعداد خود را شکوفا کند. بازی در نقش مینکس لارنس در سریال نجواها نامزدی ها و تحسین فراوانی را برایش به ارمغان آورد و جالب است بدانید که دستمزد بیست هزار دلاری برای آن دریافت کرد! لبخند جذاب، موی بلند مواج و چشمان عمیقا آبی این بازیگر، او را به زودی در ردیف ابیگیل برزلین و الکسا پناوگا قرار خواهد داد. کایلی نمونه ای از همکاری سخت کوشی و تیزهوشی در رسیدن به موفقیت است.