کایلی بانبری
17
سپتامبر

کایلی بانبری

کایلی بانبری یک بازیگر کانادایی-آمریکایی است که در روز سی ام ژانویه 1989 در همیلتون کانادا به دنیا آمده است. این بازیگر دارای قدی معادل 173 سانتی متر می باشد. او دارای اندامی لاغر و جذاب است. اندازه های بدنی او نمایانگر یک استایل موزی شکل است و وزنش برابر 59 کیلوگرم است. او دارای چشمان قهوه ای تیره و موهای مشکی است.

نام مادر او کریستی نوواک و نام پدرش الکس بانبری است که یک فوتبالیست است. پدرش کانادایی و مادرش آمریکایی است. مادر او دارای تبار ترکیبی لهستانی و سوئدی است. او دارای دو برادر کوچکتر به نام های لولگن بانبری و الکساندر بانبری است. کایلی بانبری دوران کودکی خود را در اروپا سپری کرد (دو سال در انگلیس و هفت سال در جزیره ای در پرتغال).

از آثار کایلی بانبری در سینماست:

مجلس رقص محصول 2011، شب بازی محصول 2018 و اخطار. به نظر می رسد کایلی در تلویزیون پرکارتر بوده است. از آثار او در جعبه ی جادویی عبارتند از: روزهای زندگی ما در سال 2010، زیر گنبد محصول 2015، توت به سال 2015، قانون و ترتیب: واحد مخصوص قربانیان محصول 2017، جوجه ربات محصول 2018 و زمانی که آن ها ما را می بینند محصول 2019.

کایلی بانبری
کایلی بانبری بازیگر جوان و جذاب!

سرمایه ی کلی بانبری برای طرفداران و عموم مردم برملا نشده است

و تا کنون کسی نتوانسته آن را با دقت محاسبه کند! با این حال اگر بخواهیم نقش های چشمگیر و مهم او را در نظر بگیریم، سرمایه ی کلی اش را می توان در حد میلیون دلار تخمین زد. در حال حاضر درآمد سالیانه ی یک بازیگر تلویزیونی حدود پنجاه و هفت هزار دلار است. و علاوه بر این کایلی بانبری در برخی از پرفروش ترین فیلم های هالیوود بازی کرده است.

در سال 2013 این بازیگر جوان با اشتن مویو بیرون می رفت اما اکنون با پسری به نام رایان نامزد کرده است. او نامزدی خود را در اینستاگرام اعلام کرد. بانبری و نامزدش عکس های فراوانی را در اینستاگرام خود انتشار می دهند. آن ها در سال 2018 نامزد شدند. در ضمن اطلاعات زیادی درباره ی روابط قبلی این بازیگر جوان در دسترس نیست.

کایلی بانبری که از سال 2010 کار بازیگری را آغاز کرده است، در این عرصه بسیار موفق بوده است. کایلی بانبری در فیلم مجلس رقص در نقش دختر شجاعی بازی کرد که پس از پی بردن به یک سری بی وفایی ها، راه خود را از افراد بد و منفی زندگی اش جدا کرد.