کارگاه تئاتر و بازیگری کودک

برای ثبت نام در کارگاه تئاتر و بازیگری کودک می توانید به آکادمی پانیذ مراجعه فرمایید. ساکنان شرق تهران می توانند بیشترین بهره را از این کلاس ها و کارگاه ها ببرند.  آموزشگاه بازیگری پانیذ در شرق تهران و با هدف آموزش بازیگری به کودکان و نوجوانان تاسیس شده است. اگر به بازیگری و مخصوصا تئاتر علاقه دارید، پانیذ جایی است که می توانید بهترین کارگاه تئاتر و بازیگری کودک را در آن پیدا کنید.

همه ی معلم های مدرسه ی پانیذی سال های زیادی تجربه ی تدریس دارند. اغلب آن ها پیش از این بازیگر بوده اند و به همین دلیل می توانند مربیان خوبی باشند. والدین معمولا در همه ی زمینه ها دوست دارند حامی بچه ها باشند. مثلا در زمینه ی هنری و ورزشی، موسیقی یا فعالیت های دیگر. سرگرمی های مختلف سودمندی های مختلفی برای بچه ها به همراه دارند. هنرهای نمایشی روش فوق العاده ای برای دوست پیدا کردن، ایجاد اعتماد به نفس و یادگیری ادبیات است.

کارگاه تئاتر و بازیگری کودک

کارگاه تئاتر و بازیگری کودک

برخی از منافع آموزش تئاتر به شرح زیر است:

1. سبب ایجاد همدردی و همدلی می شود.

2. سبب شکل گیری کار گروهی می شود.

3. بچه ها را با تاریخ و ادبیات آشنا می کند.

4. سبب ابراز وجود هر چه بیش تر بچه ها می شود.

5. باعث می شود ترس از صحبت کردن در جمع از بین برود.

6. سبب ایجاد خلاقیت و الهامات می شود.

برای ثبت نام در بهترین کلاس تئاتر کودکان با آموزشگاه بازیگری پانیذ تماس بگیرید. تئاتر قرار نیست حتما کودکان را به درخشش خاصی در دنیای هنرهای نمایشی برساند. بلکه قسمت قابل توجهی از سودمندی های کلاس های تئاتر در آماده کردن بچه ها برای مواجهه با زندگی واقعی خلاصه می شود. بچه ها یاد می گیرند اعتماد به نفس مثبت داشته باشند، در هر کار و فعالیتی که پیشه می کنند. با دنبال کردن کلاس های بازیگری تئاتر به صورت مرتب، بچه ها نظم و ترتیب را یاد می گیرند و دیگر ترسی از صحبت کردن در جمع نخواهند داشت.

می دانیم هر فعالیتی که به اندازه ی کافی تمرین و تکرار شود، به صورت عادت در می آید و در آینده انرژی و تلاش زیادی از ما نمی گیرد. بچه ها می توانند انتخاب های خلاقانه داشته باشند و خواسته هایشان را بهتر و بیشتر با افراد دیگر در میان بگذارند. در کنار این انعطاف پذیری و مهارت حل مسئله در کودکان شکل می گیرد که از مهارت های مهم زندگی هستند. کودکان می آموزند که همانند صحنه ی تئاتر، در زندگی عادی هم قرار نیست همیشه اتفاقات بر طبق برنامه رخ بدهند. آن ها یاد می گیرند بحران ها و شرایط غیرعادی را مدیریت کنند.