تحصیل در خانه – پدیده ی آموزش کودکان در منزل، سابقه ی طولانی دارد و در میان مشاهیری که به این شکل سواد آموخته اند، می توان به جورج واشنگتن، لئوناردو داوینچی، توماس ادیسون، چارلز دیکنز و بسیاری دیگری اشاره کرد. البته این افراد زمانی در خانه درس خواندند که این موضوع تا این حد فراگیر نشده بود. موضوع درس خواندن در مدرسه در میان بازیگران محبوب هالیوودی هم به وفور مشاهده می شود که در این مقاله سعی داریم شما را با تعدادی از آن ها آشنا کنیم. از مهم ترین مزایای این شیوه ی آموزشی، انعطاف پذیری آن می باشد. در ضمن بسیاری از والدین از شرایط آموزشی مدارس معمولی راضی نیستند و می خواهند خودشان مستقیما بر روند آموزشی فرزندشان نظارت داشته باشند. این چهره های معروف هالیوودی هم به همین دلایل به این کار روی آوردند که نمونه هایی از آنها عبارت اند از: 1. تیلور سویفت: این خواننده و بازیگر خوش ذوق که تا کنون هفت بار موفق به کسب جایزه ی گرمی شده است، کار موسیقی را از چهارده سالگی آغاز کرد و چون زمان زیادی برای درس خواندن نداشت، تصمیم گرفت در خانه درس بخواند.

تیلور سوئیفت

تیلور سوئیفت

2. مایلی سایرس: اگرچه حالا دیگر بزرگ شده است، اما زمانی که هنوز هم هانا مونتانا بود از این که معلم ها و مربی های فراوانی در منزل کمکش می کردند، بسیار هیجان زده بود! 3. جاستین بیبر: او زمانی که برای اجرای کنسرت هایش درگیر سفر های طولانی بود، از کلاس های درس آنلاین بهره می برد. 4. جاستین تیمبرلیک: که اکنون در خوانندگی و بازیگری بسیار موفق است، فقط در دوره ی ابتدایی به مدرسه رفت و برای دبیرستان در منزل آموزش می دید. 5. دمی لوواتو: برای دمی، بازیگری در سنین پایین اصلا آسان نبود، او در مدرسه همیشه گیر قلدرها می افتاد و کار به جایی رسید که تصمیم گرفت در خانه درس بخواند. 6. رایان گاسلینگ: رایان نیز مانند دمی، بچه که بود همیشه در مدرسه گرفتار می شد و قلدرهای مدرسه امانش را بریده بودند. با همه ی تلاشی که در مدرسه کرد، حتی در ده سالگی هم نمی توانست بخواند! بنابراین مادرش او را از مدرسه بیرون آورد تا در خانه به او آموزش دهد.

اگر فرزند شما به دلیل کار بازیگری در منزل درس می خواند، دانستن لیست بالا برای شما امیدوارکننده است زیرا ممکن است آدم های دور و برتان شما را به دلیل این کار، سرزنش کنند! در نهایت باید گفت آموزش در منزل در بسیاری از موارد برای کودکان و نوجوانان بازیگر ضروری نیست مگر آنکه شرایط خاص کاری داشته باشند و به شکل کاملا حرفه ای بازیگری را دنبال کنند.