حضور پانیذی ها در چهارمین جشنواره تئاتر باران
20
نوامبر

پانیذی‌ها در چهارمین جشنواره سراسری تئاتر باران

پانیذی‌ها در جشنواره سراسری تئاتر باران

پانیذی‌ها در چهارمین جشنواره سراسری تئاتر باران

«ناتمام» و «بزی سیتی» دو نمایشی هستند که توسط هنرمندان آموزشگاه بازیگری کودک ونوجوان پانیذ به «چهارمین جشنواره سراسری تئاتر باران» راه یافته‌اند.

مدیریت آموزشگاه، اساتید، مخاطبان، علاقه‌مندان وهنرمندان بزرگی به تماشای این آثار نشستند. هنرمندانی همچون هانیه توسلی، لاله اسکندری‌، سانازبیان، مهدی مشهور، خیام وقارکاشانی و… خلاقیت ونبوغ ستودنی ستاره‌های پانیذ را نظاره کردند.

حضور پانیذی ها در چهارمین جشنواره تئاتر باران
حضور پانیذی ها در چهارمین جشنواره تئاتر باران

نمایش ناتمام حاصل تلاش مشترک معصومه فخر ذاکری و پانیذ اسماعیلی بود به‌عنوان بازیگران و کارگردانان نوجوان مستعد و آینده‌دار و اولین تهیه‌کنندگی جوان بااخلاق ومتعهد، علی رضاخواه.

بزی‌سیتی نیز دیگر اتفاق بزرگ این جشنواره در محل تئاتر باران به کارگردانی هنرمند نوجوان و خوش آتیه امیرمهیار مشیری به اجرا درآمد که محمدحسین زال فرد، النا خرسند، آرمان پیراسته، مهتا کاظمی، محمدامین پارسا، سارا محمدی و مهدی داوودی در آن به ایفای نقش پرداخته و تهیه کننده این اثر رکسانا خلوتی است.

خاطرنشان می‌شود نمایش ناتمام با مجری طرح آموزشگاه بازیگری کودک ونوجوان پانیذ به زودی به اجرای عموم خواهد رسید و هنرجویان آموزشگاه پانیذ، توانایی‌های خود را در صحنه بزرگ تر و حرفه‌ای‌تر خواهند آزمود.

با آرزوی موفقیت برای تمام پانیذی ها

لینک شبکه اجتماعی آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ