چنینگ تیتوم
11
ژانویه

چنینگ تیتوم

چنینگ تیتوم زاده بیست و ششم آوریل 1980 در آمریکا، بازیگر سی و هشت ساله هالیوود است. ممکن است شما فیلم the vow محصول 2012 را دیده باشید که در آن چنینگ با مهارت خاصی در برابر ریچل مک آدامز ظاهر شده است. چنینگ تیتوم که قدبلند و جذاب است در عرصه ی مادلینگ هم فعالیت می کند. همچنین تهیه کنندگی سینما از سایر فعالیت های اوست.

والدین او، از شهروندان معمولی آمریکا محسوب می شدند

و هیچ ویژگی خاصی نداشتند. مادرش در یک شرکت هواپیمایی کار می کرد و پدرش در زمینه ی ساخت و ساز فعال بود. والدین چنینگ تیتوم بسیار به داشتن فرزند علاقمند بودند و از به دنیا آمدن او بسیار خوشحال شدند. سپس، هفت فرزند دیگر در این خانواده به دنیا آمدند!

چنینگ تیتوم و همسر سابق اش
چنینگ تیتوم و همسر سابق اش

پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان، تیتوم بی درنگ به فلوریدا رفت و وارد مدرسه ی نظامی شد. در این موسسه ی آموزشی، تیتوم بسیار خوش درخشید. بعدا مرد جوان به ویرجینیای غربی رفت، جایی که او تحصیلات اش را در یک کالج محلی ادامه داد. به محضی که رویای دانشجو شدن به تحقق پیوست، مرد جوان درس و دانشگاه را رها کرده و به خانه ی پدری بازگشت. هیچ کس نمی داند دلیل این تصمیم چه بوده است و خود چنینگ هم این موضوع را تا کنون سر به مهر نگاه داشته است.

پس از بازگشت به شهر مادری،

چنینگ تیتوم با یک سری مشکلات مالی مواجه شد و برای رفع این مشکلات، به فروش لباس و رقصندگی روی آورد. پس از گذراندن این برهه ی سخت از زندگی، تیتوم تصمیم گرفت زندگی اش را تغییر دهد بنابراین او به میامی رفت. در آن جا یکی از کارکنان یک آژانس مادلینگ او را یافت و این سرآغاز این حرفه ی برای چنینگ بود.

بعدها او وارد حرفه ی بازیگری شد و در این زمینه بسیار خوب عمل کرد. از آثار او می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: مربی کارتر (2005)، جنگ دنیاها (2005)، نبرد در سیاتل (2007)، جان عزیز (2010)، دوراهی (2011)، عقاب (2011)، ده سال (2011)، مایک جادویی (2012)، عوارض جانبی (2013)، کتاب زندگی (2014) و هشت منفور (2015). چنینگ تیتوم توانسته است در عرصه ی بازیگری جوایز فراوانی به دست آورد.

او در سال 2009 ازدواج کرد و دارای یک فرزند است اما در سال 2018 این زندگی به اتمام رسید و به جدایی انجامید.