پریانکا چوپرا

پریانکا چوپرا زاده هجدهم جولای 1982 بازیگر، مدل و خواننده ی هندی است. او به عنوان جذاب ترین زن شناخته شده است. والدین پریانکا چوپرا هر دو پزشکان نظامی بودند. به همین دلیل باید مدام سفر می کردند. وقتی پریانکا هشت ساله شد برادرش سیدارت به دنیا آمد.

پریانکا چوپرا

پریانکا چوپرا

 طرفداران این بازیگر هندی زندگی او را در رسانه ها و شبکه های اجتماعی دنبال می کنند و حسابی پیگیر اینستاگرام او هستند. در حال حاضر پریانکا چوپرا یکی از موفق ترین بازیگران زن است. او گام به گاه پیشرفت کرد و هرگز در این مسیر ناامید و دلسرد نشد. از نقش پرنسس های شرقی، فالگیران و خنیاگران و رامشگران مار شروع کرد و به کاراکتر های مهم رسید. همین پیشرفت چشمگیر نشان می دهد که این بازیگر حتی این توانایی را دارد که در آینده پیشرفت های قابل توجهی را داشته باشد. چوپرا در مصاحبه های خود بارها و بارها تکرار کرده است که همه ی آنچه به دست آورده حاصل تلاش های خود اوست. او به سخت کار کردن عادت دارد و همیشه تلاش می کند مهارت هایش را افزایش دهد. او همچنین بسیار علاقه مند به موفقیت و رشد شخصی است و برای آن وقت می گذارد. او اعلام کرده که هیچ وقتی برای منفی بودن یا بیمار بودن ندارد و از هر آنچه او را از اهدافش دور میکند دور می ماند. از فیلم های او می توان به آسمان صورتی است، مد و ما می توانیم قهرمان باشیم اشاره کرد.

یک بازیگر پرحاشیه

پریانکا چوپرا با ازدواج خود در سال 2018 با نیک جوناس حواشی زیادی برای خود رقم زد. نیک جوناس متولد 1992 است و این فاصله ی ده ساله توجه رسانه ها را به خود جلب کرده است. پریانکا خلاقیت زیادی در فعالیت های هنری اش دارد و گفته می شود با تعداد زیادی از بازیگران هندی رابطه ی عاشقانه داشته است. آن ها شامل شهید کاپور و سیف علی خان، آکشای کومار و هرتیک روشن می باشند. پریانکا چوپرا روابط صمیمانه ای با شاهرخ خان داشته است. علاقه ی آن ها به هم سر یک پروژه شدت گرفت. همسر شاهرخ خان بسیار ناراحت بود و از همسرش خواست که دیگر پریانکا را نبیند. شاهرخ خان اما همسر و سه فرزندش را در کنار پریانکا چوپرا نگه داشت! بسیاری از رسانه ها می گفتند که پریانکا چوپرا قرار است همسر جرارد باتلر باشد. آن ها به ملاقات هم می رفتند اما این زوج هیچ وقت اطلاعاتی را رسما در اختیار روزنامه نگاران قرار ندادند.