پروژه های بدون درآمد

در این مقاله می خواهیم توضیح دهیم که چرا بازیگران جوان باید در پروژه های بدون درآمد شرکت کنند. برای بازیگران کم تجربه یا بی تجربه، خیلی کم پیش می آید که درآمدهای زیادی را دریافت کنند. برای شروع کار حرفه ای و ورود به این عرصه ی هنری، کارهایی با درآمد کم یا بدون درآمد را قبول کنید. می خواهم به شما بگویم که شرکت در پروژه های بدون درآمد چیز بدی نیست!

اولین دلیلی که شما باید این کار را بکنید این است که برای خود رزومه ی پرباری را آماده می کنید. شما با آدم ها روابط خوبی را شکل می دهید. افرادی که از مهم های این صنعت هستند و ای بسا در آینده همکاری های جالب فراوانی را با هم تجربه کنید. شما باید بدانید کار برای پروژه ای که قرار نیست برایش پولی دریافت کنید، توسط افراد زیادی دیده خواهد شد. شما دیده خواهید شد!

ممکن است کارگردان مدنظر شما به قدری شناخته شده باشد که بازی کردن برای او به تنهایی موجب افتخار شما شود. ممکن است به بازی کردن در برابر برخی از ستاره ها ببالید. این ها همه تجربیات ارزشمندی است که می توانید به راحتی به دست بیاورید، پس در اوایل کار دنبال پول فراوان نباشید. این را در خاطر داشته باشید که شما هیچ وقت نمی دانید چه روابط ارزشمند یا نکات جدیدی را در بازیگری به دست خواهید آورد. پس به امتحانش می ارزد.

پروژه های بدون درآمد

پروژه های بدون درآمد

دومین دلیل برای شرکت در پروژه های بدون درآمد

دومین مورد این است که بازی کردن در فیلم ها و سریال ها، حتی اگر بدون درآمد باشد، مانند یک ثبت نام در یک کلاس رایگان است. وقتی دارید کاری را بدون پول انجام می دهید، هدف تان همیشه باید رشد و پیشرفت باشد. شما هنر خود، عشق تان به آن و روابط تان را توسعه می دهید. مهم نیست اگر پولی در میان باشد یا نه، کار کار است! و هیچ راهی برای یادگیری چیزی به این اندازه مفید و موثر نیست که برخیزید و واقعا آن را انجام دهید. این کارها نه تنها مانند یک کلاس برای شما است، بلکه اگر خیلی مهم و عالی باشند، مانند دوره ی انترنی بازیگران خواهند بود.

سومین دلیل برای حمایت از پروژه های بی درآمد این است که شما را در صنعت بازیگری نگاه می دارد. این کار به شما ثابت می کند که از تصمیم خود، از مسیر انتخابی تان مطمئن و راضی هستید. بازیگری برای خودش عالمی دارد که اگر فقط برای بدست آوردن پول به آن آمده باشید، صادقانه بگویم، راه دیگری را هم می توانید به این منظور انتخاب کنید.