یکی از پرسش های متداول هنرجویان در رابطه با ثبت نامه:
پس از دریافت شرایط ثبت نام، تایم تست و مشاوره حضوری رو هماهنگ می کنید و با مدارک لازم به آموزشگاه مراجعه می کنید و پس از دریافت کار حضور و غیاب پانیذی شما عضوی از مجموعه خواهید شد.
شماره واتساپ جهت هماهنگی: ۰۹۱۲۹۲۳۱۵۷۶

اصلا چیز سختی نیست، لازم نیست از قبل کاری انجام بدید و استرس هم نداره. یکسری تست از قبل آماده شده است که مشاورین ما برای تعیین سطح از شما میخوان که انجام بدین و همون موقع نتیجه ش رو به شما اعلام می کنن. تست و مشاوره آنلاین هم در این لینک برگزار میشه برای افرادی که تهران نیستن.

آموزشگاه پانیذ بیشترین تعداد معرفی رو در سطح کشور به پروژه ها داره (فراخوان های اینستاگرام و کانال پانیذ رو ببینید) و همچنین ۹۰درصد بازیگران کودک و نوجوان از پانیذ هستن (ستارگان سایت ) اما لازم به ذکره انتخاب دست ما نیست و معرفی رو به عنوان یک خدمات اضافه برای هنرجویان عزیز در نظر گرفتیم. لذا شما نباید نا امید بشید و همچنین تضمینی از سمت ما وجود نداره. انتخاب شدن شما بسته به توانایی تون و خیلی موارد دیگه داره و باید تلاش کنید و تلاش.

آموزشگاه برای افرادی که در پروژه ها انتخاب نشدن (حداقل فعلا، شاید در آِینده بشن) امکاناتی رو در نظر گرفته. شما می تونید در جشنواره های تئاتر پانیذ که با بالاترین کیفیت و کاملا حرفه ای در بهترین سالن ها برگزار می شن و همچنین جشنواره های فیلم کوتاه پانیذ شرکت کنید و کلی تجربه کسب کنید. حتی ممکنه جایزه ببرید و از همونجا انتخاب بشید و کلی دیده بشید!

نمونه افرادی که از این آموزشگاه معرفی شدند رو میتونید در این لینک مشاهده کنید.

پس از پایان هر ترم، مدرک معتبر تحت نظر وزارت ارشاد با نمره از ۱۰۰ به شما تقدیم میشه که قابل ترجمه برای تمام کشور ها هست.

در هایلایت اساتید پانیذی اسم و عکسشون هست. همچنین در سایت پانیذ بخش اساتید می تونید رزومه هاشون رو ببینید. قبلا در پیج هم ویدیویی کوتاه از اساتید گذاشته شده.