پرستون بیلی (Preston Bailey) بازیگر نوجوان هالیوود است. او در روز بیست و پنجم جولای سال 2000 در پورتلند، آمریکا به دنیا آمد، بنابراین اکنون هجده سال سن دارد. جالب است بدانید که پرستون بیلی شانزده سال در زمینه ی هنری سابقه دارد. بله! درست حدس زده اید… او از سن دو سالگی بازیگری را شروع کرده است. پرستون بیلی، یکی از نمونه های واقعی بازیگران موفقی است که حضور در آموزشگاه بازیگری از سنین خیلی پایین، عامل موفقیت هنری شان بوده است.

یک آموزشگاه بازیگری در لندن

یک آموزشگاه بازیگری در لندن

البته پرستون بیلی در این راه تنها نیست

و بسیاری از بازیگران دیگر هم دوره ی او که اکنون در دوران کودکی و نوجوانی زندگی خود هستند و به خوبی در عرصه ی هنر شناخته شده اند و به صورت مرتب نقش های خوبی را می پذیرند و بازی می کنند، از سنین خیلی پایین به اهمیت پیدا کردن یک آموزشگاه بازیگری خوب پی بردند و خیلی زود با کمک والدین خود در این کلاس ها شرکت کردند.

پرستون بیلی

پرستون بیلی

پرستون بیلی زمانی که همراه برادر بزرگ تر خود در کلاس بازیگری او شرکت کرده بود، توسط یک مسئول ساخت پیام های بازرگانی دیده شد و خیلی زود یک نقش برای یک آگهی بازرگانی بین المللی برای او در نظر گرفته شد و پرستون در آن بازی کرد. به فاصله ی کمی خانواده او به لس آنجلس نقل مکان کردند و در آنجا بود که پرستون در اولین تست بازیگری که در آن شرکت کرد، پدیرفته شد.

پخته بودن او از سنین پایین،

عشق به بازیگری و توانمندی او در به خاطر سپردن خطوط در سن پنج سالگی، عوامل موفقیت او بودند. به این ترتیب او در تلویزیون و در ادامه در سینما خیلی خوش درخشید. از آثار او در سینما و تلویزیون می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: داروی قوی (2005)، مامان آلفا (2006)، ذهن های مجرم (2006)،  دکستر (2007 تا 2010 و 2012) برای 35 اپیزود، چگونه با مادرت آشنا شدم (2007)، هفت سال (2008)، هیچ چیزی جز حقیقت (2008)، تفریح (2008)، بچه های کورن (2009)، فیلادلفیا همیشه آفتابی است (2009) و در چشمان تو (2014).

اگر شما یکی از هنرجویان آموزشگاه بازیگری پانیذ هستید، آن را به دوستان خود که علاقه مند به بازیگری هستند معرفی کنید تا آن ها هم بتوانند مانند پرستون بیلی و سایر بازیگران هالیوود موفق شوند و به آرزوی خود برای بازیگر شدن برسند.