ویژگی های اصلی یک بازیگر

طبیعتا هر بازیگری که جویای موفقیت و پیش رفت است، نیازمند داشتن یک سری مهارت ها و ابزار کار مناسب است. ویژگی های اصلی یک بازیگر را در زیر برای تان لیست کرده ام:

1. خلاقیت

2. درک خوب و بالایی از احساسات، صحنه ها و تکنیک های بازیگری

3. توانایی حفظ کردن دیالوگ ها

4. ظرفیت برای همراه کردن مخاطبان با خود

5. تجربه ی درک یک شخصیت بخصوص

ویژگی های اصلی یک بازیگر

ویژگی های اصلی یک بازیگر

اگر شما از ویژگی های اصلی یک بازیگر بهره مند باشید، می توانید به داشتن یک آینده ی هنری درخشان امیدوار باشید.

شما می توانید انعطاف زیادی داشته باشید و شرایط کاری مختلف را پذیرا باشید. البته گوناگونی های شرایط کار، بیش تر به این بستگی دارد که فیلم برداری و تولید در چه مکانی صورت می گیرد.

از بازیگران انتظار می رود که ساعات طولانی کار کنند. بازیگری می تواند هم از لحاظ بدنی و هم از لحاظ ذهنی و فکری خسته کننده باشد.

بازیگری می تواند شامل این باشد که هم آخر هفته ها و هم در ساعات عصر و شب کار کنید. محیط کاری گرچه معمولا ایمن است اما ممکن است گاهی خطراتی شما را تهدید کنند.

اگر توانایی تحمل این سختی ها را در خود می بینید، می توانید شروع کنید و با تمرین و کار کردن، ویژگی های اصلی یک بازیگر را در خود پرورش دهید.

در این میان اگر شما بی تجربه هستید گرچه ممکن است نگران و ناامید شوید اما نکاتی هست که می توانید رعایت کنید و به هدف خود برسید:

1. حتی بدون شرکت در کلاس های بازیگری هم می توانید در تست های بازیگری شرکت نمایید و شانس خود را بیازمائید. کارگزاران استعدادیابی می توانند در این زمینه به شما کمک کنند. آن ها می توانند کمک کنند کار خوبی برای شروع پیدا کنید.

2. بازیگران می توانند این نکته را در ذهن خود بگذارند که سنگ بزرگ نشانه ی نزدن است. بنابراین در ابتدا به نقش های کوچک و جزئی بسنده کنید.

3. از تجربه ای که در بازی برای شخصیت های پیشین به دست آوردید، استفاده کنید و اکنون نقش های مهم تر و اصلی تری را بپذیرید.

4. بایست توجه داشته باشید که یک بازی فوق العاده چشمگیر و یا شرکت در فیلم هایی که پرفروش هستند، می تواند به عنوان سکوی پرتاب یک بازیگر در نظر گرفته شوند.

5. در مسیر موفقیت صبر و حوصله داشته باشید و با شکیبایی تکنیک های بازیگری را بیاموزید.

اگر هنوز درباره دوره های بازیگری اطلاعاتی ندارید بهتر است سری به صفحات زیر بزنید.

اگر هنوز اطلاعات دقیق درباره کلاس های بازیگری ندارید میتوانید وارد دوره های بازیگری ما شوید: