ورونیکا بونل بازیگر نوجوان
07
ژوئن

ورونیکا بونل

ورونیکا بونل (زاده ی 2001 میلادی) بازیگر هجده ساله ای است که فعالیت هنری خود را در یازده سالگی و در سال 2012 شروع کرده است. در آن زمان، او برای اولین بار در تئاترهای دراماتیک ظاهر شد. علاوه بر بازیگری، ورونیکا بسیار به حیوانات علاقه مند است و ورزش سوارکاری را دنبال می کند.

او که همواره از بودن در کنار حیوانات لذت می برد، زمانی که نقش ارورا در اثر جنگل جیمی به او پیشنهاد شد، به آرزوی دیرینه اش رسید و توانست همراه با یک بچه شیر سفیدرنگ سوار قطار شود و فیلم برداری های لازم را انجام دهد! همچنین در آن فیلم سایر حیوانات کم یاب نیز وجود داشتند.

جنگل جیمی

داستان پسربچه ای دوازده ساله به نام جیمی است که همواره آرزو دارد که بزرگ ترین مربی حیوانات جهان شود و دائم درباره ی آن رویاپردازی می کند. متاسفانه پس از از دست دادن پدرش، رویاپردازی های جیمی درباره ی این موضوع بسیار بیش تر و پررنگ تر می شود به گونه ای که فعالیت های مدرسه ای و زندگی شخصی اش را تحت تاثیر قرار می دهد. زمانی که مادر جیمی او را برای تعطیلات تابستانی پیش پدربزرگش می فرستد، این دور باطل به اتمام می رسد.

ورونیکا بونل بازیگر
ورونیکا بونل

وقتی که جیمی احساس می کند ای بسا شرایط او در مجموع، از بد به بدتر تبدیل شده است، مجموعه ای از حیوانات را به همراه یک شیر سفید در نزدیکی خانه ی پدربزرگ پیدا می کند. وقتی جیمی با خبر می شود که حیوانات این مجموعه قرار است دست افراد بی رحم و  (و از نظر او شروری) بیفتد که قرار است از حیوانات بی گناه برای انجام آزمایش استفاده کنند، به همراه دوستان جدیدی که پیدا کرده است، سعی می کند حیوانات را نجات دهد و به افراد مزبور آگاهی دهد که کارشان واقعا چه نتایجی می تواند به بار آورد.

جنگل جیمی محصول سال 2018 است

که تماشای آن را به شما توصیه می کنیم تا در آن با سبک بازیگری ورونیکا بونل آشنا شوید. همچنین ورونیکا بونل برای نقشی که در اثر مامور کارتر بازی کرده است، شناخته می شود. در آن اثر، او نقش داتی جوان را بازی می کرد. در این فیلم، ورونیکا بونل مهارت های خود را در زمینه ی نبردهای شامل هنرهای رزمی به کار گرفته است. بونل بازیگر خوش ذوق و بااستعدادی است که منتقدان آینده ی درخشانی را برای او پیش بینی کرده اند. ورونیکا بونل صد و شصت و پنج سانتی متر قد دارد.