هنرجویان پانیذی در جشنواره ملی آرخه می درخشند.

 

جشنواره ملی آرخه

جشنواره ملی آرخه

جشنواره ملی آرخه

نمایش کنسرت اجباری بارها توسط هنرجویان پانیذی در جشنواره های مختلف به اجرارفت ولی این بار آنها در یک جشنواره بین المللی برای اجرا رفتند.

مفهوم کنسرت اجباری:

موضوع کنسرت اجباری در واقع این است که یک تئاتر بر پایه نمایش صامت و بدون دیالوگ و موزیکال با مفهوم واقع گرایانه این هنر را به تصویر کشیده اند.

در ادامه مطلب مروری برای این واقعه درخشان که در اجرای تئاتر هنرجویان پانیذ اتفاق افتاد بررسی می کنیم:

اینبار هنرجویان پانیذی در یک جشنواره ملی تحت عنوان جشنواره آرخه می درخشند.
کنسرت اجباری بارها به با کارگردانی خانم سمانه صدوقی با گروه منتخب پانیذی بر روی صحنه می رود.

ستارگان پانیذ بازهم دردرآسمان هنر درخشیدند…

نمایش کنسرت اجباری با حضور در این جشنواره توانست با رعایت جذابیت های اجرایی، استقبال مخاطبان و اجرای تاثیرگذار، جایزه گروهی دریافت و هنرجویان تیناریوندی، کیان داودی آزاد، به عنوان نمایندگان گروه آن را کسب نمودند.
بدین ترتیب درادامه شاهد درخشش بیش از پیش ستارگان خواهیم بود.
هنرجویان مستعد پانیذ،توانستند با نمایش کنسرت اجباری به بخش شبهای تهران جشنواره آرخه وارد شوند.این جشنواره به همت کمپانی هنری آرخه و بنیاد رودکی به صورت رقابتی برگزار می گردد و طی جوایزی نفیس از آثار برگزیده در شاخه های موسیقی و نمایش تقدیربه عمل می آید.

تئاتر کسنرت اجباری تحت حمایت آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ به تهیه کنندگی مدیریت محترم آموزشگاه بانو رکسانا خلوتی و کارگردانی خانم سمانه صدوقی و به همراه بازیگران توانمند دانش آموخته پانیذ در برج آزادی تهران بر روی صحنه رفت.
این جشنواره در روز پنجشنبه با آثاری همچون کنسرت اجباری،گروه ارکستر نوجوانان چکاوک شیدا وبا حضور پریسا تاجیک، پرین پاک، مهدی عباسی، خیزران جهانبانی و امیر رضا فولادلو برگزار شد.

به امید درخشش های بیش از پیش هنرجویان پانیذ در آسمان هنر.

آموزشگاه بازیگری پانیذ

لینک کانال رسمی تلگرام آموزشگاه پانیذ