نیکولاس همیلتون از بازیگران نوجوان هالیوود است. او در روز چهارم می سال 2000 در استرالیا به دنیا آمد. او توسط والدین خود یعنی کریگ همیلتون و ویکی اتکینز پرورش یافت. نیکولاس سه خواهر و برادر دارد و آن ها در یک شهر کوچک به نام آلستونویل زندگی می کردند. نام برادرش جاشوا همیلتون بوده و خواهرهایش ربکا همیلتون و ریچل همیلتون نام دارند.

نیکولاس همیلتون

نیکولاس همیلتون

بعد از این که نیکولاس همیلتون تحصیلات خود را در مقطع دبستان به پایان رساند، وارد دبیرستانی در محل زندگی اش شد. گزارش ها حاکی از این هستند که بازیگر جوان چند ماه پس از این که در سال 2018 از دبیرستان فارغ التحصیل شد، وارد دانشگاه کالیفرنیا ال ای شد. در ابتدا نیک هرگز گمان نمی برد که روزی بتواند وارد صنعت سینما شود اما در پنج سالگی و پس از شرکت در یک تست بازیگری مربوط به یک درام مدرسه ای، علاقه اش به بازیگری بسیار نمایان تر و واضح تر از پیش شد و همین باعث شد که نیکولاس همیلتون حرفه ی بازیگری را دنبال کند.

نیک همیلتون خیلی سریع وارد عرصه ی بازیگری شد

و این شانس را داشت که بتواند در کلیه ی سال های نوجوانی اش به بازی در فیلم ها و سریال های مختلف بپردازد. از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: فیلم های کوتاه زمان (2013)، جک ربیت (2013)، سایه های بلند (2014)، نامه به آنابل (2014) و مستعد (2015). فیلم های کاپیتان فنتستیک (2016)، برج سیاه (2017) و خطر نزدیک است (2019).

نیک توانست در سن دوازده سالگی

اولین جایزه را در زمینه ی بازیگری به دست بیاورد. در حال حاضر این ستاره ی هالیوود بین استرالیا و لس آنجلس در رفت و آمد است و در فیلم برداری ها شرکت می کند. طبق گفته های خود نیکولاس، او بسیار علاقه مند به امورات پشت صحنه و اتفاقاتی است که در آن رخ می دهد.

نیکولاس همیلتون همواره سعی می کند بیشتر درباره ی ابعاد تکنیکی فیلم سازی بداند و سواد خود را در این زمینه افزایش دهد. او تمرکز خود را روی کارگردانی و فیلم نامه نویسی قرار داده است. نیک همچنین عاشق درام است و در اوقات فراغت خود این ساز را می نوازد. نیکولاس همیلتون یک سگ خانگی به نام راکسی دارد. او در حال حاضر هیچ رابطه ی عاطفی ای ندارد و شاید برای این دست از مسائل هنوز خیلی جوان باشد! او بیشتر روی آینده ی کاری خود تمرکز کرده است.