نیل پاتریک هریس

نیل پاتریک هریس متولد 15 جون 1973 بازیگری از آمریکاست. یکی از مهم ترین نقش آفرینی های او بازی در نقش بارنی در سریال How I met your mother بود که برای او شهرت زیادی ساخت.

آقای پاتریک هریس در تابستان 1973 در بزرگ ترین شهر نیومکزیکو به دنیا آمد. پدرش وکیل و مادرش نویسنده ای موفق بود. در کنار این والدین صاحب یک رستوران بودند. کوچک ترین پسر خانواده هیچ علاقه ای به این کار نداشت. از همان اوایل دوران کودکی، استعداد خود را در بازیگری برای همه مشخص کرد. آواز می خواند، کتاب های شعر می خواند خودش را در برابر آینه گریم می کرد و مردم دور و برش را تحت تاثیر قرار می داد. به عنوان یک بچه مدرسه ای، نیل پاتریک هریس علاقه مند به تئاتر کودکان شد و در یکی از تولیدات مدرسه ای با عنوان جادوگر شهر اوز بازی کرد.

نیل پاتریک هریس

نیل پاتریک هریس

بالاخره مامورانی از تلویزیون استعداد موجود در نیل را کشف کردند و پیشنهاد کردند که نقش کوچکی در یک سریال داشته باشد. از همان لحظه بود که نیل پاتریک هریس عاشق دوربین و فیلمبرداری شد و تصمیمی جدی برای بازیگر شدن گرفت. آقای  هریس علاقه ی فراوانی به جادو، تردستی و حقه های مختلف دارد و جایزه هایی در این زمینه دریافت کرده است. در مراسم اسکار سال 2015 نیل پاتریک با حرکتی که کرد، موجبات شوکه شدن حضار را فراهم نمود. او فقط با لباس زیر به سخنرانی پرداخت. با این حال همه ی حاضرین از شوخی بی مزه ی او استقبال نکردند!

آثار نیل پاتریک هریس

برخی از موارد موجود در فیلموگرافی این بازیگر به شرح رو به رو می باشند: قلب کلارا محصول 1988، joan of Arc محصول 1999، بهترین چیز بعدی محصول 2000، سوئینی تاد: سلمانی شرور خیابان فلیت محصول 2001، هارولد و کوماربه قلعه ی سفید می روند محصول 2004، بلاگ هم خوانی دکتر هاریبل محصول 2008، یک میلیون راه برای مردن در غرب محصول 2013، دختر رفته محصول 2014 و مجموعه ای از رویدادهای ناگوار محصول 2016.

در سریال How I met your mother و در نقش بارنی، نمایشی بی نظیر از یک کمدین را می بینیم که طرفداران فراوانی را برای نیل به ارمغان آورد و همه ی مخاطبان این سریال، این شخصیت را محبوب می دانستند. در صورتی که به سریال های کمدی علاقه دارید پیشنهاد می کنم سریال مزبور را ببینید.