نکات مراقبت پوستی برای بازیگران

در این مقاله می خواهیم نکات مراقبت پوستی برای بازیگران را توضیح دهیم، قشر خاصی که زیبایی و شادابی برای شان از اهمیتی دوچندان برخوردار است. طبیعتا وقتی که بازیگران با کارگردان ها و تهیه کننده ها و مسئولین انتخاب بازیگر مواجه می شوند، نیاز دارند که شاداب به نظر برسند تا برای پروژه انتخاب شوند.

در این جا تعدادی از نکات مراقبت پوستی برای بازیگران را می آوریم.

1. استراحت کافی داشته باشید. کم خوابی و کسر خواب می تواند حالت شاداب چهره ی شما را از بین ببرد. این کار می تواند باعث شود که پوست شما خسته و رنگ پریده به نظر برسد و حتی این حس را القا کند که شما غمگین هستید و شاد نیستید! سعی کنید هر شب سر زمان معینی به خواب بروید. سعی کنید هر روز صبح در زمان معینی از خواب برخیزید. برخی افراد با هفت ساعت خوابیدن سرحال و سرزنده می شوند اما بقیه ممکن است به نه ساعت خواب نیاز داشته باشند. شما باید پی ببرید که با چه میزان خواب انرژی کافی را به دست می آورید.

نکات مراقبت پوستی برای بازیگران

نکات مراقبت پوستی برای بازیگران

2. هیدراته باشید، هم از درون و هم از بیرون. پوستی که آب ندارد، پیرتر و پر از چین و چروک به نظر می رسد. این که مایعات فراوان بنوشید، باعث می شود پوست شما صاف و شفاف و زیبا به نظر برسد. هیدارت بودن پوست آن را جوان تر نشان می دهد. همواره با کمک کرم های مرطوب کننده رطوبت را به پوست خود القا کنید. انواع مختلفی از کرم های مرطوب کننده با فرمول های مختلف و برای سن ها و پوست های مختلف وجود دارد.

و اما مورد سوم

3. غذاهای سالم بخورید. هرچه غذایی که می خورید سالم تر و مقوی تر باشد، شانس شما برای داشتن پوست شاداب تر بیش تر می شود. ترجیحا از غذاهایی استفاده کنید که میزان آب بالایی دارند. این غذاها دو وظیفه را هم زمان انجام می دهند. آن ها نه تنها با دادن حس سیری زودرس، باعث لاغر ماندن شما می شوند، بلکه برای پوست هم بسیار مفید هستند. مقدار فراوانی از میوه ها و سبزیجات تازه را در برنامه غذایی خود بگذارید. طبیعتا زیاده روی در مصرف کربوهیدرات ها پوست شما را پیر می کند و بدن تان را چاق می کند. مطمئن شوید غذایی که می خورید سالم تهیه شده است.

4. ورزش کنید. اجازه ندهید بدن و پوست شما با روند پیری همراه شود. شما با ورزش کردن، مانند یک کودک پر جنب و جوش و شاداب می مانید!