نوا سنتینئو

نوا سنتینئو متولد نهم ماه می 1996 در میامی فلوریدا بازیگر جوان هالیوودی است. شاید فیلم های او را دیده باشید که در آن ها اغلب نقش یک دوست پسر خوش تیپ و قد بلند یا پسر محبوب دبیرستانی را بازی می کند. یک لبخند جذاب، بدنی ورزیده و استایلی زیبا، نگاهی محترمانه با چشمان قهوه ای! همه ی این ها نوا سنتینئو را به یک مغناطیس جذب تبدیل کرده است و تعداد هواداران او به خوبی این محبوبیت را نشان می دهد. نوا سنتینئو 185 سانتی متر قد دارد و در زمینه ی مدلینگ ها فعالیت می کند. او برای استایل V مانند و عضلات برجسته اش شناخته می شود.

سنتینئو،  ستاره ی فیلم های کمدی عاشقانه نوجوانان است و هر کسی فیلم to all the guys I loved before را دیده باشد، عاشق او شده است! مادر نوا سنتینئو، مربی یوگا و پدرش گرگوری تهیه کننده است. سنتینئو ریشه های آلمانی، هلندی و ایتالیایی دارد. او یک خواهر بزرگ تر به نام تیلور دارد. اگر به چهره ی نوا سنتینئو دقت کنید متوجه اسکار سحرآمیزی خواهید شد که بر جذابیت او اضافه می کند!

نوا سنتینئو

نوا سنتینئو

دوستان نوا سنتینئو

به عقیده ی برخی کامیلا کابیو یا لانا کوندور به دلیل پروژه های مشترک، احتمال دارد که دوست او بوده باشند! اما این فقط شایعه است. این دخترها فقط دوست معمولی نوا بوده اند. اما او اعتراف کرده که دوست دارد با سلنا گومز دوست شود. نوا فکر می کند سلنا بانمک ترین دختر دنیا است. سنتینئو از 17 سالگی تا 21 سالگی دچار بحران شدید و جدی شد و از آن به عنوان دوره ی تاریک زندگی اش یاد می کند.

در حال حاضر میزان درآمد او 2 میلیون دلار تخمین زده می شود. یکی از فیلم های پرمخاطب او the perfect date محصول سال 2019 است که در آن یک رابطه ی عاشقانه و کمدی تصویر شده است. در این فیلم این بازیگر جوان در نقش یک پسر دبیرستانی بازی کرده است که برای این که بتواند برای کالج پول جمع کند، یک اپلیکیشن برای قرار ملاقات قلابی درست می کند و با دخترهای مختلف به مهمانی می رود! اما در نهایت به یک نفر احساس پیدا می کند و مسیر زندگی اش تغییر می کند.

در فیلم to all the guys I loved نوا سنتینئو در نقش یکی از پسرهایی بازی کرده که یک دختر زمانی عاشق آنها بوده و برای هر کدام یک نامه ی عاشقانه نوشته اما نامه ها توسط خواهر کوچک او به دست این پسرها می رسد و طوفانی از حوادث در پی آن اتفاق می افتد.