نوآ اشنپ بازیگر چهارده ساله ی هالیوود است. او در روز سوم اکتبر سال 2004 در نیویورک به دنیا آمده است. از سال 2015 تا کنون، یعنی از سن ده سالگی نوآ اشنپ، وارد عرصه ی بازیگری شد. او برای بازی در مجموعه ی Stranger things به شهرت زیادی دست پیدا کرد. این سری بسیار موفق عمل کرد و بسیاری از بازیگران ناشناخته ی آن، اکنون به ستاره های درخشانی در سینمای هالیوود تبدیل شده اند.

در واقع این سریال به عنوان سکوی پرتاب برای بازیگران زیادی عمل کرد. اگر شما بازیگری در رده ی سنی کودک یا نوجوان هستید و دوست دارید هر چه زودتر موفقیت خود را در این عرصه ببینید، باید به نکته ی ظریفی که در زندگی حرفه ای اشنپ وجود دارد، دقت کنید. در حقیقت نوآ موفق شد در ابتدای ورود خود به مسیر هنر، کاری کند که تعداد کمی از بازیگران موفق به انجام آن می شوند و این کار چیزی نبود جز درخشیدن در یک اثر برجسته، در اولین تجربه ی بازیگری.

نوآ اشنپ

نوآ اشنپ بازیگر نوجوان

نوآ اشنپ، توانست در سریالی بازی کند که توسط همگان تحسین شده بود و همین برای موفقیت های بعدی او کافی بود. پیش از آن، نوآ اشنپ در زمینه ی مادلینگ و بازی در آثار هنری مدرسه ای فعالیت داشت. نکته ی جالب اینکه نوآ خواهر دوقلویی به نام کلوئی دارد. اشنپ یهودی بوده و علاقه اش به بازیگری در سن پنج سالگی و پس از دیدن اثری به نام Annie شکل گرفت.

در سال 2015 نوآ اشنپ توانست

در اثر “پلی از جاسوسان” و در نقش راجر دونوان بازی کند. در سال های 2015 و 2016، به ترتیب در آثار The peanuts و Angry birds به صداپیشگی پرداخت. در سال 2016، و در فیلم کوتاه دایره، اشنپ توانست در نقش لوکاس ظاهر شود. همچنین در سال 2017 و 2018، نوآ نامزد دریافت جوایزی چند برای بازی در سری Stranger things شد.

نوآ، شهروندی دوگانه ی آمریکا و کانادا دارد. قد او 168 سانتی متر بوده، رنگ چشمانش فندقی است و موهایی به رنگ قهوه ای روشن دارد. وزن او 45 کیلوگرم بوده و در مجموع لاغر به نظر می رسد! از علایق او می توان به اسکی و تنیس اشاره کرد. غذاهای مورد علاقه ی او نوتلا، سوشی، پیتزا و ماهی هستند. آواز، زیپ لاینینگ و رولر کاستر از سایر علایق او به شمار می روند. نوآ اشنپ به شدت از گوشت بوقلمون بیزار است! او در توئیتر و اینستاگرام فعال است.