نباید های بازیگری
12
مارس

نباید های بازیگری

نباید های بازیگری

اگر از هنرجویان آموزشگاه بازیگری پانیذ هستید، قدم در راهی گذاشته اید که بهتر است استاندارهای خاصی را رعایت کنید. انجام دادن برخی از کارها به نفع شما نیست. ما از این کارهای غیرمجاز با نام نباید های بازیگری یاد می کنیم. در این مقاله می خواهیم تعدادی از این نباید های بازیگری را با هم مرور کنیم.

1. ایجاد یک صفحه ی بازیگری در شبکه ی اجتماعی فیس بوک. شما تنها زمانی اجازه دارید به ایجاد صفحه ی بازیگری در فیس بوک فکر کنید که به یک بازیگر تمام وقت و ماهر تبدیل شده باشید. اگر نویسنده بودید، از شما می خواستیم که چنین کاری کنید و تا می توانید برای نوشته های تان مخاطب بیابید. اما اگر بخواهم با شما صادق باشم، دوستان شما هیچ تمایلی ندارند شما را در حال حفظ کردن متن هایتان در یک کافی شاپ ببینند!

2. نقد نوشتن. من خودم تجربه ی این اشتباه را دارم. بازیگران موجودات کاملا حساسی هستند. اگر شما بازیگر هستید یا قرار است بازیگر شوید خواهشا و لطفا احساسات بازیگران دیگر را خدشه دار نکنید. باید اشاره کنم که انتقاد کردن آدم هایی که شما تلاش دارید با آنها کار کنید یا دارید برایشان کار می کنید، جالب ترین حرکتی نیست که می توانید انجام دهید.

نباید های بازیگری
نباید های بازیگری

و سومین مورد از نباید های بازیگری

3. حقوق دادن به یک مامور بازیگری. مامورهای بازیگری نباید برای خدماتی که ارائه می دهند پولی بگیرند. آن ها بخشی از درآمد کاری را که برای شما پیدا کرده اند برمی دارند، همین. پس اول به آن ها فرصت بدهید تا بتوانند نقشی را برای تان دست و پا کنند!

4. اعتقاد به بازیگری مادام العمر. ببینید عزیزان، این تفکر که چون من سه یا چهار سال در کلاس های بازیگری شرکت کرده ام پس باید تا آخر عمرم بازیگر بمانم، کاملا اشتباه و مسموم است. قرار نیست همه ی آدم ها بازیگر شوند یا همه ی آدم ها بازیگر بمانند! سبک زندگی افراد خیلی مهم است و اگر سبک زندگی شما با یک بازیگر هم خوانی ندارد، این ایده را برای همیشه کنار بگذارید و هیچ خجالتی هم نباید در کار باشد. به خاطر دارم که خانم لی لوئیس که کارگردان تئاتر برجسته ای بود می گفت: واقعیت بازیگر بودن برای همه ی آدم ها امکان پذیر نیست. اگر احساس می کنید این مسیر را به درستی انتخاب نکرده اید و دوست دارید زندگی تان را صرف کار دیگری کنید، هنوز هم دیر نشده، می توانید به راحتی تغییر مسیر دهید.