میلی بابی براون
19
مارس

میلی بابی براون

میلی بابی براون زاده ی روز نوزدهم سال 2004، بازیگر و مدل نوجوان انگلیسی-آمریکایی است که در اسپانیا به دنیا آمده است. او پانزده سال سن دارد. میلی یک ستاره ی نوظهور است و به دلیل درخشش فوق العاده اش در سری Stranger Things توانست شهرت و محبوبیت فراوانی برای خود فراهم کند.

با این که او تنها به مدت نسبتا کمی در این حرفه ی خلاقانه مشغول به کار بوده است، اما توانسته است قلب میلیون ها مخاطب مشتاق را از آن خود سازد. میلی بابی براون بر طبق مجله ی تایم، جوان ترین فردی بوده است که در لیست افراد تاثیرگذار جهان قرار گرفته است. میلی، یک شخصیت معروف رده اول بوده و در مراسمات گوناگون به صورت افتخاری فراخوانده شده و شرکت می کند. منتقدان آینده ی بسیار درخشانی را برای این بازیگر بااستعداد و خوش ذوق پیش بینی کرده اند.

میلی بابی براون
میلی بابی براون بایگر نوجوان

زمانی که میلی بابی براون چهار ساله شد خانواده به بریتانیای کبیر مهاجرت کردند و چهار سال پس از آن، به اورلاندو نقل مکان نمودند. میلی بابی براون در یک خانواده ی گسترده به دنیا آمد. او دو خواهر و یک برادر دارد. والدین این دختر باهوش هیچ ارتباطی با صنعت سینما نداشته اند و هر دو به عنوان مشاورین املاک فعالیت می کردند. در هشت سالگی بابی براون در تبلیغات بازرگانی شرکت می جست.

میلی بابی براون، پوستی روشن و نگاهی رازآلوده دارد. شاید به همین دلیل است که کارگردانان اغلب از او دعوت می کنند تا نقش های عجیب و غریب را بازی کند! دقیقا همین اتفاق در سریال چیزهای عجیب افتاد، جایی که میلی بابی براون نقش یک دختر ساکت و مرموز را بازی می کند که توانمندی های ماورایی دارد.

در زمان فیلم برداری میلی موهای خود را تراشید

تا مناسب این نقش و شرایط خاص سریال باشد. با این وجود، پرسوناژ این دختر بسیار کاریزماتیک بود. این دختر همگان را در این سریال، به شگفت واداشت. دلیل این موضوع، توانایی های خاص او در بازیگری بود. میلی بابی براون همچنین در دو اثر سینمایی ظاهر شده است و در هردوی آن ها نقش مدیسون راسل را بازی کرده است. یکی گودزیلا: پادشاه هیولاها که فیلم برداری آن به سال 2019 انجام شده و در دست ویرایش و تنظیمات بیشتر است و دیگری گودزیلا در برابر کونگ است که در سال 2020 فیلم برداری خواهد شد. اگر شما از هنرجویان آموزشگاه پانیذ هستید، برایتان موفقیت فراوان مانند میلی براون آرزومندیم!