میلا کونیس

میلا کونیس با نام اصلی ملینا کونیس بازیگر 37 ساله هالیوود است که در روز 14 آگوست 1983 در اوکراین به دنیا آمد. او همسر اشتون کوچر می باشد. میلا کونیس شهرت و محبوبیت فراوانی در هالیوود به دست آورده است. در زمان کودکی والدین میلا به او آموزش دادند که نژاد و ریشه های خود را مانند رازی پنهان کند. به همین دلیل ملیت میلا کونیس همواره توسط روزنامه نگاران آمریکایی مورد پرسش قرار می گرفت. با این حال سرانجام میلا کونیس اعلام کرد که در خانواده ای یهودی به دنیا آمده است. این واقعیت دریکی از مصاحبه های وی با the Sun برملا شد.

کودکی میلا کونیس

مادر میلا قبلا معلم فیزیک بود اما این روزها یک داروخانه دارد. پدرش در گذشته مهندس بود و این روزها مالک یک کمپانی تاکسی می باشد. به محضی که در سال 1991 اتحاد جماهیر شوروی از هم پاشید، خانواده ی کونیس به لس آنجلس نقل مکان کردند. در آن زمان میلا هفت ساله بود. آن روزها دوران سختی برای میلای کوچک بود چرا که بدون دانستن یک کلمه انگلیسی مجبور بود به مدرسه انگلیسی زبان برود. احتمالا می توانید حدس بزنید که یک دختربچه هفت ساله چه احساسی داشت و میلا درباره ی وحشت های آن دوران این گونه می نویسد: تصور کنید در هفت سالگی کور و کر باشید! با این حال دخترک توانست همه چیز را به خوبی پشت سر بگذارد و به زبان انگلیسی مسلط شود.

میلا کونیس

میلا کونیس

او خیلی زود شروع کرد به رفتن به کلاس های بازیگری. در سال 2001 میلا کونیس از مدرسه فارغ التحصیل شد و به دانشگاه کالیفرنیا رفت و در نهایت درس خود را برای دنبال کردن فیلمبرداری رها کرد. او یک عمل جراحی چشم داشت که دقیقا قبل از فارغ التحصیلی وی رخ داد. میلا یک مدل التهاب داشت و بینایی یک چشمش را از دست داد و با این عمل جراحی توانست دوباره ببیند. او همچنین هتروکرومیا دارد به این معنی که هر یک از چشم های او یک رنگ متفاوت دارد.

در سال 2010 میلا کونیس در کنار ناتالی پورتمن در اثر خیلی متفاوت Black Swan بازی کرد که شهرت واقعی را برایش به ارمغان آورد. در این اثر میلا و ناتالی رقصنده های باله ای هستند که به شدت با هم به رقابت می پردازند و از هیچ کاری برای شکست دادن دیگری فروگذار نمی کنند، خصوصا میلا!

میلا مدت ها سینگل بود تا این که اشتون کوچر را در 2012 دید. اشتون اول دوست پسر و سپس همسر میلا شد. آن ها یک پسر و یک دختر دارند. اشتون کوچر قبلا همسر دمی مور بود.