مگن شارپنتیر بازیگر
07
ژوئن

مگن شارپنتیر

مگن شارپنتیر بازیگر هفده ساله ی کانادایی است. او در روز بیست و ششم ماه می سال 2001 در نیو وستمینستر در کانادا به دنیا آمد اما اکنون ساکن لس آنجلس کالیفرنیا است. گفته می شود او تا کنون 4 میلیون دلار آمریکا از طریق بازیگری به دست آورده است. پدرش موریس جی شارپنتیر و مادرش آن وی شارپنتیر نام دارند. مگن شارپنتیر دو خواهر به نام های ژنئا و مدیسون دارد.

مگن شارپنتیر را برای بازی در نقش بریتنی اندرسون

در درام علمی تخیلی Violentia می شناسند که به سال 2017 ساخته شد. همچنین، پیش از آن، و در سال 2013، او برای ایفای نقش ویکتوریا در فیلم ماما (ژانر وحشت)، شهرت و محبوبیت فراوانی به دست آورده بود. ماما در تاریخ هجدهم فوریه 2013 اکران شده بود. در سال 2017 مگن شارپنتیر در نقش مکمل کیت فیلیپس در درام فانتزی The Shack بازی کرد.

مگن بازیگر 17 ساله
مگن شارپنتیر در دوران کودکی

به تازه گی و در اثر کمدی فلسفه ی فیل، شارپنتیر در نقش مکمل مالی مک گوآیر شرکت کرد. از آثار او در سینمای هالیوود می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: بدن جنیفر محصول 2009 در نقش نیدی جوان، دادگاه کودکان (فیلم کوتاه) محصول 2010 در نقش وکیل آنی، فرانکی و الیس محصول 2010 در نقش پیگ جوان، شنل قرمزی محصول 2011 در نقش ولری جوان، پیرزن در جنگل محصول 2013، هرگز محصول 2012 در نقش ملانی و پروژه ی پینوکیو محصول 2014 در نقش بریتنی اندرسون.

مگن شارپنتیر تا کنون دو بار

در نقش دوران کودکی بازیگر آماندا سایفرید (که مقاله ی آشنایی با او را در همین سایت می توانید پیدا کنید) بازی کرده است. یک بار در سال 2009 و در اثر بدن جنیفر و دیگر بار در سال 2011 در اثر شنل قرمزی. مگن شارپنتیر کار بازیگری را در سه سالگی و در تبلیغات بازرگانی اسباب بازی Hasbro  آغاز کرد. او به دوچرخه سواری علاقه دارد.

مگن صد و شصت و پنج سانتی متر قد و پنجاه و چهار کیلوگرم وزن دارد. رنگ موهایش بلوند بوده و چشمان فندقی دارد. او هیچ تتو ای روی بدنش ندارد. از علایق او سوارکاری را می توان نام برد. مگن تام هنکس را به عنوان بازیگر مورد علاقه اش برگزیده است. او به کتاب های کمیک علاقه مند است. همچنین به غذاهای دریایی و سالم علاقه دارد. رنگ های صورتی، قرمز و سبز را دوست دارد. شارپنتیر در شبکه های اجتماعی فعال است و اکانت فیس بوک، توئیتر و اینستاگرام دارد.