در این مقاله با بازیگر نوجوان، مکنزی فوی آشنا می شویم و سپس در مورد آموزشگاه بازیگری پانیذ خیلی خلاصه صحبت می کنیم. مکنزی فوی بازیگر نوجوان آمریکایی است. او در روز دهم نوامبر سال 2000 در لس آنجلس کالیفرنیا به دنیا آمد. این بازیگر خوش ذوق و با استعداد که هجده سال دارد، در فیلم های خوب زیادی بازی کرده است. شاید شما نقش او را در آخرین فیلم از سری حماسه ی شفق که در سال 2012 ساخته شد، به خاطر داشته باشید. در این فیلم، مکنزی فوی نقش رنزمی کالن را بازی می کرد. او برای بازی در این نقش توانست نامزد دریافت جایزه ی بهترین بازیگر  نقش مکمل زن در  Feature Film شود.

همچنین شاید شما فیلم Interstellar محصول سال 2014 را دیده باشید

که در آن مکنزی فوی در نقش مورفی جوان ظاهر شده بود. این بازیگر جوان برای ایفای این نقش عالی، تشویق و تحسین همگان را برانگیخت. نکته ی مهم دیگر درباره ی مکنزی فوی این که او فعالیت های هنری خود را در واقع نه با بازیگری بلکه با حرفه ی مادلینگ اغاز کرد. او از سال 2004 یعنی از چهار سالگی شروع به فعالیت های مدلینگ کرد. به زودی مکنزی فوی خود را در حال بازی تبلیغات تلویزیونی یافت.

مکنزی فوی

مکنزی فوی در دوران کودکی

سپس در سال 2009

بود که اولین نقش بازیگری مکنزی فوی در سری تلویزیونی “تا هنگام مرگ” به او پیشنهاد شد. پدر مکنزی فوی یک راننده ی کامیون بوده و مادرش هم هیچ ارتباطی با صنعت فیلم سازی و سینما نداشتند. از آثار او در سینما می توان به موارد رو به رو اشاره کرد: شاهزاده ی کوچک (2015)، ارنست و سلستین (2014) و بچه های واگن باری (2014) که در آن نقش ویولت را بازی کرده است.

همان طور که می بینید کودکان و نوجوانان موفق عرصه ی بازیگری در سطح بین المللی، در سنین خیلی پایین فعالیت های خود را شروع می کنند و مثلا در آستانه ی هجده سالگی به یکی از ستاره های مطرح و شناخته شده تبدیل می شوند. اگر شما هم علاقه مند به بازیگری هستید، می توانید در آموزشگاه بازیگری پانیذ ثبت نام کنید. آموزشگاه بازیگری پانیذ یکی از تخصصی ترین و بهترین نمونه های آموزشگاه بازیگری ویژه ی گروه سنی کودکان و نوجوانان است که از حضور اساتید باسواد و متعهد بهره مند می باشد. نکته ای که آموزشگاه پانیذ را از سایر آموزشگاه ها متمایز می سازد، مدیریت خوب و متفاوت سرکار خانم رکسانا خلوتی می باشد. ایشان با پشتکار و تعهد فراوان، قدم در راه پرورش هنری فرزندان ایران زمین نهاده اند.

آموزشگاه بازیگری

یک آموزشگاه بازیگری