مکس چارلز
12
فوریه

مکس چارلز

مکس چارلز بازیگر نوجوان هالیوود است که در روز هجدهم آگوست سال 2003 در آمریکا متولد شده است. او به تازگی پانزده سالگی را پشت سر گذاشته است و با این حال، کارنامه ی هنری خوبی را برای خود درست کرده است. او صد و هفتاد و هفت سانتی متر قد دارد. مکس با این که سن کمی دارد اما توانسته است در این مدت با برجسته ترین بازیگران، فیلم نامه نویسان و کارگردانان هالیوود همکاری داشته باشد.

این ستاره ی جوان و کاریزماتیک

در سال 2018 نامزد دریافت جایزه ی بهترین بازیگر جوان در سریال های تلویزیونی شد. دلیل این نامزدی، ایفای نقش او در نقش زک گودودر و در سریال تقلا بود. مکس چارلز در این سال ها با پرده ی بزرگ بیگانه نبوده است. در سال 2014 مکس چارلز توانست در فیلم تک تیرانداز آمریکایی به کارگردانی کلینت ایستوود بازی کند. اگر شما می خواهید با این بازیگر و کارگردان پیشکسوت هالیوود آشنا شوید، می توانید جستار کوتاهی پیرامون کار و زندگی کلینت ایستوود در همین سایت پیدا کرده و بخوانید.

مکس چارلز
مکس چارلز

همچنین در سال 2014

مکس چارلز در سینمایی مرد عنکبوتی شگفت انگیز و در نقش پیتر پارکر جوان ظاهر شد. مکس چارلز، همچنین تجربه ی صداپیشگی برای شخصیت های انیمیشنی را هم داشته است. او با انجام صداپیشگی برای نقش شرمان در انیمیشن آقای پیبادی و شرمان به سال 2014 توانست بسیار موفق عمل کند و صدایش در سراسر دنیا شنیده شود. چارلز که در اوهایو متولد و بزرگ شده است، سه برادر بزرگ تر از خودش به نام های لوگن، میسن و براک دارد. چارلز اکنون ساکن لس آنجلس می باشد.

زمانی که مکس در حال کار روی پروژه ی خاصی نباشد، زندگی کاملا معمولی مانند هر پسر دیگری دارد! او زمان خود را با بازی های ویدئویی، بسکتبال، اسکیت بردینگ و دوچرخه سواری پر می کند. همچنین وقتی که زمان فیلمبرداری نباشد، مکس چارلز زمان زیادی را با سگ خود، پیپ، سپری می کند. از آثار او در سینما می توان به فیلم های رو به رو اشاره کرد: کریسمس نوامبر (2010)، زندگی من به عنوان یک آزمایش (2011)، آخرین نجات یافتگان (2014) در نقش البی. فیلم آخرین نجات یافتگان یک اثر علمی تخیلی است که به کارگردانی توماس همک ساخته شده است. در این اثر مکس چارلز، همبازی نیکول فاکس، بوبو استوارت و ژاکلین امرسون بوده است.