کودکان همچون گل‌هایی نوشکفته نیاز به مراقبت و نوازش دارند. پرورش آن‌ها یکی از دشوارترین فرآیندها برای پدر و مادر است. متاسفانه در گذشته به چنین مسائلی توجه زیادی نمی‌شد اما خوش‌بختانه در عصر حاضر پدر و مادرها بسیار آگاه‌تر از گذشته‌اند و می‌کوشند به بهترین نحو ممکن این وظیفه را انجام دهند. راه‌های زیادی برای افزودن عمق کیفیت تربیت وجود دارد. از نوع برخورد و مواجهه فردی تا مدرسه و کلاس‌‌های آموزشی. در روزگار ما تعدد کلاس‌های آزاد به قدری زیاد شده که با باعث سردرگمی می‌شود. در این شرایط پدر و مادرها در چندراهیِ انتخاب کلاس گیر می‌کنند. باری یکی از مفید‌ترین مکان‌ها برای رشد شخصیت و مهارت‌های فرزندتان موسسه بازیگری کودک و نوجوان است. در این مقاله قصد داریم تا به چرایی این نوع آموزشگاه، فواید این دوره و در نهایت معرفی یکی از بهترین آموزشگاه‌های بازیگری کودک و نوجوان در تهران بپردازیم. همراه ما باشید.

 

چرا موسسه بازیگری کودک و نوجوان

چرا آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان؟ چه ویژگی در این نوع از کلاس ها وجود دارد که آن را مناسب این گروه سنی می‌کند. پیش از همه باید دانست که هر کلاسی با چه چیز سر کار دارد. برای نمونه کلاس زبان به زبان‌آموزی کودکان می‌پردازد و در نوع خود بسیار مهم است. حال در پرسشی مشابه باید دید که کلاس بازیگری کودک و نوجوان به چه می‌پردازد. جوهر این نوع کلاس ها هنر است. موسسه بازیگری کودک و نوجوان وجه هنری ایشان را تقویت می‌کند.

متاسفانه در سیستم آموزشی ما هیچ وقعی برای هنر قائل نیستند و این موضوع افراد را تک‌بعدی کرده است. حضور در این نوع آموزشگاه‌ها می‌تواند جبران مافات کرده و آن بخش مهم از ذات ما را برکشد. باید دانست که زندگی بی‌درک هنر خشک سخت و مکانیکی می‌شود. افرادی که از هنر دور افتاده‌اند شاید تفاوتی با ربات نداشته باشند. حال باید به زندگی‌ خود و فرزندان‌مان نگریست. هر چه گذشت، گذشته. هنوز -حتی برای خودمان هم- دیر نشده! عالمی دیگر بباید ساخت و از نو آدمی.

جوهر این نوع کلاس ها هنر است.

جوهر این نوع کلاس ها هنر است.

فواید کلاس بازیگری برای کودک و نوجوان

موسسه بازیگری کودک و نوجوان فواید بسیار زیادی دارد. از این همه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

 

تحول جهان‌بینی

هر یک از ما جهان را به شیوه خاص خود می نگریم. معمولاً این جهان‌نگری را از محیط به دست آورده و در مواجهه با مفاهیم جدید حک و اصلاح‌ش می‌کنیم. افراد بسیاری علاقه دارند که ما در جهان‌نگری سنتی خود بمانیم. این جریان بسیار قدرتمند است و مختص به کشور ما نیست. فرهنگ جهانی این را اقتضاء می‌کند. باری آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان فضایی برای نبرد با این دیدگاه و عمق بخشیدن به جهان‌بینی‌ست.

 

افزایش اعتماد‌به‌نفس

متاسفانه کمبود اعتماد به نفس بلایی‌ست که گریبان‌گیر بسیاری از کودکان امروزی شده. فرایند آموزش بازیگری به گونه‌ای است که افراد به خودباوری می‌رسند و توانایی‌های خود را کشف کنند.

 

افزایش خلاقیت

هنر با آفرینش عجین است. هنرجویان در عالم خیال سیر کرده و جهان تازه‌ای می‌سازند. این فرایند باعث می‌شود تا قدرت خلاقیت ایشان رشد کرده و در آینده شغلی و عاطفی خود زندگی پربارتری داشته باشند.

 

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ واقع شده در شرق تهران آماده پذیرایی از تمامی علاقه‌مندان ساکن این شهر و شهرهای حومه است. این آموزشگاه با استفاده از برترین اساتید کشوری و جدیدترین متدهای آموزشی توانست هنرمندان بسیاری را وارد این وادی کند.

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان پانیذ

نکنه‌ای بسیار بسیار مهم!

ذکر این نکته بسیار اهمیت دارد! والدین عزیز حتما باید توجه داشته باشند که کودکان قبرستان آرزوهای شما نیستند. این که شما دوست داشتید بازیگر شوید ولی نشدید الزامی برای بازیگر شدن کودکان‌تان ایجاد نمی‌کند. بگذارید ایشان بر اساس علاقه و آزمون‌ و‌ خطا، شاخه مورد علاقه خود را بیابند و آن را ادامه دهند. اجبار همواره نتیجه‌ای معکوس دارد.

 

جمع‌بندی

آموزشگاه بازیگری کودک و نوجوان از فضاهایی‌ست که به رشد شخصیت این عزیزان کمک می‌کند. این نوع آموزشگاه‌ها فواید بسیار زیادی از جمله افزایش اعتماد‌به‌نفس، تحول جهان‌نگری، افزایش خلاقیت و بسیاری دیگر را دارند. آموزشگاه پانیذ یکی از بهترین آموزشگاه‌های بازیگری در سطح کشور آماده پذیرایی از تمامی هنرجویان علاقه‌مند است. امیدوارم که این مقاله برای‌تان مفید بوده باشد.